Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom megnyitni az EPS...

Hogy tudom megnyitni az EPS fájlt?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy EPS fájlt, ami elvileg több síkot tartalmaz, mármint egy képet, amin a tárgyak több síkon vannak. Ha photoshopban megnyitom, akkor az egész kép egy sík. Ezek szerint a PS nem jó hozzá szerkesztésre? Mivel tudnám megnyitni rendesen az EPS fájlt, hogy szerkeszthető legyen?

2020. jún. 9. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:

MacOS-en alapból megtudod nyitni, Windows alatt psdig;

- Adobe Illustrator

- Corel Draw

- Gravit

2020. jún. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tabaki ***** válasza:

+ Inkscape: [link]


A Photoshop alapjában véve pixelgrafikus szoftver, ezért nem való a vektorgrafikákhoz. Vannak ugyan vektoros eszközei, ezért nem lepne meg, ha valahogy mégis bele lehetne trükközni az EPS-t is, de valóban szerencsésebb eleve erre szolgáló programot használni.

2020. jún. 10. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, Adobe Illustrator segítségével sikerült. Az Inkscape nem nyitotta emg valamiért.
2020. jún. 10. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!