Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet egy képen a...

Hogyan lehet egy képen a képkockák számát megváltoztatni?

Figyelt kérdés
A YouTube legalább 2048x1152-es méretű képet fogad el borítóképnek. Nekem az alap képem 2560x1600-as méretű. Viszont, ha iMovie-ban ráírok egy szöveget, akkor 1920x1080-as méretű lesz, amit már nem fogad el a YouTube. És már több programmal is próbáltam ráírni a szöveget, de mindegyik csökkentette a képkockák számát. Hogyan tudnám növelni azokat?

2020. jún. 10. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Használj Photoshopot, vagy minimum Paint-et. Utóbbiban is lehet változtatni a kép méretét az "Átméretezés" opcióval.
2020. jún. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
82%

iMovie, tehát Mac-es. azon nincs paint.

a projekt felbontását az határozza meg mit adsz hozzá először, ha képet akkor fullhd lesz és a képet is abban exportálja.

én is amondó vagyok, hogy használj inkább valami fotószerkesztő appot amiben akkora képet csinálsz amekkorát szeretnél.

2020. jún. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!