Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A sims 3-ban, ha teljesítettem...

A sims 3-ban, ha teljesítettem egy sim életcélját, akkor hogyan lehet újat választani?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 15:29
 1/7 anonim válasza:
Úgy, hogy kiváltod az Életre szóló boldogság megváltoztatása cuccot :D ami sok pont...
2010. júl. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
már próbáltam, de az akkor nem működik, ha már megvalósította az életre szóló kívánságát!!!
2010. aug. 18. 21:39
 3/7 AfroAmerikai válasza:
Akkor ezek szerinte sehogy =D Béke
2010. aug. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Sehogy. Mivel bennevan anevében, hogy életcél. Egy simnek egy élete van. Így amennyiben az EGYetlen életének EGYetlen célja sikerül, nincs több. :)
2010. aug. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 PetraSimsFan válasza:
Szia! Gondolom meg kell várni azt ameddig letellik a teljes beteljesülés hangulat bigyusz, és akkor a kívánságokhoz ad egy ilyen életcélt!:)
2012. szept. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szerintem ugy, hogy például ha sokat merülsz akkor egy idő után a sima kivánságok panelben megjelenik egy aranykeretes kívánság rányomsz és kész.
2014. jún. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ctrl+shift+C Kis ablakba beirod, hogy Testingcheatsenabled true, nyomsz egy entert, aztán shift+bal klikk simre és kell hogy legyen olyan, hogy Sim szerkesztése a Sim létrehozása menüben vagy ilyesmi és ott szinte mindenét meg tudod változtatni. Vagy letöltöd az NRaas modot és azzal. Igen ez mind2 csalásnak számít de ez nélkül mint az előző hozzászólók is irták nem lehet, csak az életre szóló jutalmaknál ami sokba kerül.
2020. jún. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!