Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » M. Word-nek van ingyenes...

M. Word-nek van ingyenes verzíója?

Figyelt kérdés
Láttam hogy egy évre 30 ezer ft. De én kb 1-2x használnám egy évbe. Sajnálok rá ennyi pénz. Van ingyen egy egyszerűbb verziója esetleg?
2020. jún. 11. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:

ingyen nincs - vagyis torrentről van....

inkább vegyél egy kulcsot és kész

itt: [link]

vagy itt: [link]


de ha a 365 kell van itt 7000-ért is: [link]


ha keveset használod nem is kell a legújabb, akár egy 2013-as is megteszi azt már 12-13€-tól lehet kapni.

2020. jún. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tabaki ***** válasza:
Használj ingyenes alternatívákat, pl. LibreOffice, OpenOffice, WPS Office – de évi egy-két szöveget a Google Dokumentumokban is megszerkeszthetsz.
2020. jún. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nincs. De ha jol sejtem, szamodra alternativa lehet a LibreOffice is, ami pedig ingyenes, es nemi (némi) kompromisszummal kompatibilis az Ms Word-del.

Letoltheted pl innen: [link]

2020. jún. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ha diák vagy vagy tanár akkor kapsz ingyé' office-t is és windows-t is!
2020. jún. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tabaki ***** válasza:

Itt vannak a linkek, a magam részéről egyébként a LibreOffice-t preferálom:

[link]

[link]

[link]


Évi 1-2 használat mellett kizártnak tartom, hogy olyan MS-Office-hoz kötött finomságokra volna szükséged, amit ezek a programok ne, vagy jelentősen eltérő módon tudnának. Még az is beállítható bennük, hogy eleve a Microsoft-formátumokat használják mentésre.

2020. jún. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha diak vagy:


edu365

2020. jún. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ténylegesen ingyenes nincs.

Van persze diák licenc, ami gyakorlatilag ingyenes - ameddig tanuló vagy.

Meg persze ha nem csak tisztességes módzserekben gondolkozol, akkor is lehet "ingyenes" megoldást találni.

De én inkább azt javaslom, hogy ismerkedj meg valamilyen tényleg ingyenes alternatívával!

Ott a LibreOffice, ami teljesen ingyenes, nem kell aktiválni, trükközni, és akárhányszor, akárhány gépre feltelepítheted.

Vagy: WPS Office, Softmaker FreeOffice, amik szintén ingyenesek.

Esetleg: használj online office-t, az alapcsomag ezeknél is ingyenes.

2020. jún. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!