Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshoppal kapcsolattban...

Photoshoppal kapcsolattban 1-2 kérdés, hogyan lehet elmenteni a képeket, stb?

Figyelt kérdés
Az elmentésnél azt értem, hoyg hiába mentem úhy hogy save as.. a windows kép megjelenítő nem tudja megnyitni. (Nem egy egyszerű képről van szó, hanem amin különböző rétegekben, csoportokban szerkesztettgettem). Valaki tunda segíteni? Amásik kérdésem pedig az, ha kiszínezek valamiet egy képen, és uténna átváltok másik színre, utánna hogyan tudom visszahozn iazt az előző színt (pl. a ház falát kíszíneztem lilára, az eget pedig kékre, de utánna még szükségem van a lilára.) Hogyan tudom ugyan azt a színt visszahozni?
2010. júl. 31. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:

File, Save As, itt pedig átállítod a képnek a típusát PSD/PDDről JPEG/JPGre...

Ha így nem megy, akkor Image, Flatten image, majd File, Save As, végül megint átállítod JPEG/JPGre, ha PSD/PDDre van állítva...

A kérdésed második felét pedig nem igazán értem :) Kifejtenéd egy picit bővebben??? :)

2010. júl. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szóval :D

Elkezdek photoshopban kiszínezni egy képet. Tételezzük fel egy házat és fölötte egy felhőt. A házat kisziínezem lilára, a felhőt pedig kékre. De miután kész vagyok ezzel, eszembe jut, hogy hopp elfelejtettem a ház egyik oldalát kiszínezni, és szükségem lenne ugyan arra a lila színre, mint a mit a ház többi részén használtam. És ugye pontosan ugyan olyat nemtudok beállítani, és valamilyen videóban láttam hogy van erre egy trükk hogy valami késszerű valamivel rákattintanak a színre és utánna olyan színnel tudnak tovább színezni. (az én esetemben, ha rákattintok vele a lilára, ugyan olyan lilával tudom kiszínezni a ház maradék részét.) Remélem mostmár érthetőbb voltam :DD :)

2010. júl. 31. 16:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Van egy szemcseppentő-szerű ikon az eszköztáron, ha azzal a képre kattintasz, "felszedi" az éppen ott látható színt.
2010. júl. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm :)
2010. júl. 31. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!