Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom használni a...

Hogyan tudom használni a "Klónbélyeget" a -paint.net- képszerkesztő program 4.2.1 verziójában?

Figyelt kérdés

Egy fénykép szerkesztésénél szeretném használni a szín klónozását, de a program azt az információt adja, hogy..

-Idézem: "Nem használható a Klónbélyeg, mert a terület még nem lett beállítva klónozáshoz.

Használd a Ctrl+ kattintást a rögzítőpont beállításához."


Ahhoz, hogy klónozni tudjak, mindenképpen ki kell nagyítanom a képet? Néztem egy tutorialt, és abban a videóban a klónozáshoz nem nagyították ki a képet.



2020. jún. 17. 21:13
 1/1 CspCsj ***** válasza:

Amikor ezt az eszközt aktiválod, akkor legelőször a Ctrl+balklikkel ki kell jelölni a másolandó képterületet (forrás), majd utána sima balklikkel átszínezni a célterületet. A mozgatással a kijelölt forrás is mozog.

[link]

2020. jún. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!