Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows movie makert hogyan...

Windows movie makert hogyan tudnám letölteni?

Figyelt kérdés
Elegem van nem tudok felrakni semmilyen programot 500 féle sony vegast próbáltam mind hibát ír ki, a videopad használhatatlan. Esetleg movie maker van windows 7 32 bites szarra?
2020. jún. 21. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:

A Windows Essentials 2012 programcsomagba tették be, pont a héten töröltem le a Windows 10-ről. Viszont nem biztos, hogy még mindig elérhető a neten, nekem 2016-os telepítésből volt még fent.

[link]

"A továbbiakban nem tesszük elérhetővé a Windows Essentials 2012 programcsomagot letöltésre"


Esetleg harmadik fél oldaláról megpróbálhatod telepíteni, de ha a Windows szerverekkel kommunikál amit már lekapcsoltak, akkor nem fog felmenni.

2020. jún. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
uhh nem tudom telepíteni...de köszi azért
2020. jún. 21. 14:08
 3/6 tabaki ***** válasza:
OpenShot?
2020. jún. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
OpenShot jól néz ki rákeerstem otthon letöltöm remélem ingyenes és átlátható egyszerű. Köszönöm remélem beválik!
2020. jún. 22. 09:59
 5/6 anonim ***** válasza:
inkább torrentezd le a sony vegas egyik verzióját, az legalább jó is
2020. jún. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi de találtam OpenShot ingyenest nagyon jó kis program a vegast nem tudtam sehonnan beszerezni
2020. jún. 29. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!