Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Legjobb ingyenes videószerkesz...

Legjobb ingyenes videószerkesztő program pc-re?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok vélemények?

Amire kéne, amiket csinálnék vele: Videóvágás, videószerkesztés, videó alá hangvágás, minimális animációk, kevés felirat, a hangsáv pontos ráillesztése a a képi anyagra, tehát gitároznék, a felvett audiofájlt pedig tökéletesen rá szeretném illeszteni a videóanyagra.

Elsősorban saját szórakoztatásomra szeretném csinálni a lehető legigényesebben, legjobb minőségben. Még nem tudok sokat erről a videószerkesztés témáról, de szívesen elbohóckodnék vele magamnak. Ha nincs olyan ingyenes program, ami kielégíti a kívánságaim akkor áldoznék is rá persze! Köszönöm előre is a válaszokat! :)



2020. jún. 22. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
OpenShot Video Editor.
2020. jún. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Én megpróbálkoznék egy Blender-rel is. :)

https://www.youtube.com/watch?v=m7c45On2eYk


Szerintem fedi az igényeidet. Ha mégis úgy érzed, hogy kevés akkor már inkább fizetős alternatívák vannak, amik ettől is többet tudnak.

2020. jún. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%
Én még nem találtam használhatót.
2020. jún. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

davinci resolve

blender

talán ez a két legjobb

2020. jún. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2020. jún. 22. 20:22
 6/6 anonim válasza:

A HitFilm Express elvileg egy egész jó ingyenes videószerkesztő. Viszont nekem a gépemen még így is akadt... pedig a minimál gépigényt bőven üti. De lehet, hogy csak valami kompatibilitási hiba.


Amúgy itt egy előzetes,amit ezzel csináltak: https://www.youtube.com/watch?v=wP-WmmxTyuA&feature=emb_title


Itt meg, ha lennebb görgetsz többet is találsz: [link]

2020. jún. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!