Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Feltelepítettem a Nod32...

Feltelepítettem a Nod32 Antivirust a 64 bites windowsomra, majd lefuttattam egy keresést. Operafilét is törölt, és az Opera nem enged szöveget törölni, és könyvjelzőt használni. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A Nod32 DLL-t is és Corét is, de még Opera Browser filét is tekintett kéretlen alkalmazásnak. Lefuttatása után már nem volt jó az Opera, akadozik, nem enged kivágni, ctrl+x-et használni, de még beilleszteni, vagy másolni sem. Ráadásul az opera néhány oldalon még átírni sem, vagy klikkelni sem enged. Próbálkoztam az Opera újratelepítésével, de semmi. Más felhasználói fiókból gond nélkül megy az Opera minden funkciója! Ez lett volna a McAffe sorsa is, ha nem lépek közbe, és nem nyomom meg a mellőzés gombot. Jó lett volna az opera esetén is körültekintőnek lenni.

2020. jún. 23. 01:38
 1/4 belapus ***** válasza:

Nem lehet, hogy még a Karanténban vannak a veszélyesnek minősített fájlok ?

Bármely biztonsági alkalmazás esetében - ha alapból nem ez a beállítás - mindig így állítom be a telepítés után.Most nem emlékszem arra, hogy az adott programnál mi az alap.

2020. jún. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is használtam Nod32-őt Opera mellett és nem csinált vele soha semmi. Az Opera és a Nod is hivatalos forrásból van? (Gondolok itt a gyártó weboldalára).


Töltsd le a Revo Uninstaller-t. Ezzel töröld le az Opera-t majd újraindítás és telepítsd fel az Opera-t. Ha ezután sem megy akkor ott valamit csúnyán benézett a Nod...


Hivatalos oldalak listái:


Opera: [link]


Nod32: [link]


Revo Uninstaller: [link]

2020. jún. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre van fent a NOD és a McAfee? Erősen kerülendő két víruskergető egyidejű használata.
2020. jún. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A két víruskereső nem találkozik, az ütközést hárítom, egyiknek sem engedem, hogy tisztítsa a másikat. Az operát néztem el, azt hittem, malware... de másik fiókból hibátlanul megy a gép, csak sajnálom az internetes fiókom, mert 2 évig onnan interneteztem, hogy ne támadják meg az adataim, ja, és a rendszergazdát, mert van egy adatfiók, egy rendszergazdafiók, és egy internetfiók. Fél éve létrehoztam a programoknak is egy fiókot, most onnan írom, itt hibátlan az opera, a két éves internetes fiókban lett búgós. De majd kipróbálom a revot...

Karanténban nincsenek, egyből tisztított, pedig mellőzhetett volna, felajánlotta... karantén nincs is a nod-ban, mert próbaverzió, de korábban volt, azt hiszem, a 8-asban még láttam...

2020. jún. 23. 16:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!