Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Azt hogyan tudom megcsinalni...

AxelAlchemist kérdése:

Azt hogyan tudom megcsinalni hogy a telefonomon mutassa stream közbe a játékot es magamat.. Valahogy igy képzelem el a dolgot?

Figyelt kérdés

Tehát stremelni akarok telefonrol de közbe kameraval el lennék helyezve ugyan ugy mint a youtuber ott a sarokban es közben én is látszódnek es a jatek is



[link]



Itt egy videó igy akarom en is csinálni



2020. jún. 24. 02:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy nem telefonnal csinálja. Mármint nyilván azon játszik, de a stream gépről megy és külön kamerával.


a) nem élő stream, hanem felveszed előre és összevágod (így a kamerád képét utólag rá tudod tenni)


b) (ez költségesebb lesz jóval) kell egy MHL képes mobil, egy HDMI feldolgozó eszköz ami a gépre tudja vinni a jelet (HDMI capture device), és mondjuk egy webkamera. utána obs-el már mehet


Lehet van erre valami mobil app (bár én nem ismerem/nem tudok róla) mindenesetre sose lesz olyan, mint amit a srác csinál a videón, mert a legjobb esetben is a tokád fogod videózni abból a szögből ráadásul a kezeddel kitakarod majd mindig a kamerát vagy nem tudsz normálisan játszani. Szerintem.

2020. jún. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A Mobizen Screen Recorder-ben van hasonló lehetőség.


[link]

2020. jún. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Találtam egy appot ami bevallt minden benne van amire szükségem van aza neve hogy Facebook gaming live. Aki szeretne ugyan ezt csinalni annak ajánlatos ez a program
2020. jún. 24. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!