Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Office 2019-et vagy 365-öt...

Office 2019-et vagy 365-öt javasoljátok?

Figyelt kérdés
Van pár dolog, ami jobban vonz a 365-ben (a több gépre telepíthetőség, a felhő, de kicsit elriaszt a "Your version of Office will always be improving." szöveg, amit olvastam róla. Ez azt jelenti, hogy folyamatosan átrendezgetik nekem a kezelőfelületet, ahogy a chrome beállításait szokták? Mennyire? Illetve a "for home or personal use only"-ba belefér, hogy egy katás kisvállalkozó használja? (tudom, hogy úgyse ellenőrzik, csak jogilag érdekel.)

2020. jún. 24. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
A 2019 és 365 között csak az előfizetési/vásárlási modell a különbség, mindkettő ugyanúgy frissülni és változni fog. 2007 óta amúgy nem történtek drasztikus változtatások a felületben.
2020. jún. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
A kettő majdnem ugyan az.
2020. jún. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

> a "for home or personal use only"-ba belefér, hogy egy katás kisvállalkozó használja?


Nem. Ha for profit gazdasági tevékenység keretén belül használod, akko "commercial use" esete áll fenn, tehát nem fér bele.

2020. jún. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Használj Libre Office-t.
2020. jún. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
A felhő változat szvsz ez szemét, f.s hulladék és nem úgy néz ki, hogy fejlődik. Én a helyedben nem fizetnék érte, hacsak nem létszükséglet a dokumentumok közös szerkeszthetősége.
2020. jún. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, közben úgy döntöttem, jó lesz a 2019, a 365 funkcióit ki se használnám. (Másik laptopomon LibreOffice van, melóhoz jó lesz az is.)
2020. jún. 25. 00:11
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

"a 365 funkcióit ki se használnám"

A 2019-ét sem. ;)

Nem piszkálásból, de jóval több lehetőséget tartalmaz mind a MS, mind a Libre Office, mint amennyit átlagos használat során bárki kihasználna. :)

2020. jún. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!