Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10-zen 10 perc utáni...

Windows 10-zen 10 perc utáni auto képernyő kikapcsoláskor miért áll le az internetes rádió, mit állítódott magától el, amit nem én állítottam, mert eddig működött?

Figyelt kérdés
Fontos lenne, köszönöm előre is!
2020. jún. 25. 13:59
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Tehát mi állíthatódott el magától, ha ebben valaki segítene, azt ksözönöm előre is!
2020. jún. 25. 14:31
 2/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg készenlétbe helyezi magát. Nézd meg a Gépházban a beállításokat (rendszer / energiagazdálkodás)
2020. jún. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
10 perc után a képernyő és az alvás üzemmód csak 30 perc után van. Készenléti állapotról nem ír sehol csak alvóról. Eddig sem volt készenléti állapot, olyat nem is tudom hol lehet beállítani. Alvó módban is ment a háttérben a rádió eddig.
2020. jún. 25. 15:04
 4/12 anonim ***** válasza:

Az alvó mód a készenléti állapot.

Ha abba lép akkor megszakad a net, azért áll le a rádió

2020. jún. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De a képernyő 10 perc után az alvó állapot csak 30 perc múlva, a képernyő 10 perc utáni kikapcsolásakor is leáll a rádió, ez miért lehet? Fontos, 10 perc után áll le a rádió!
2020. jún. 25. 15:10
 6/12 Dongaben ***** válasza:
Megnézném az eszkökezelőben a hálózati kártya energiagazdálkosdási beállításait. Ott van olyasmi, hogy a számítógép kikapcsolhatja, innen vedd ki a pipát. Más NET-es alkalmazás is leáll? (Pl. Torrent kliens.)
2020. jún. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam, hogy kikapcsolom a hálózati kártyánál az energigazdálodás fül alatt a pipát, hogy a gép kikapcsolhatja az eszközt, hogy energiát takarítson, de úgy is kikapcsol a rádió.
2020. jún. 29. 18:08
 8/12 Dongaben ***** válasza:
Akkor arra tudok gondolni, hogy az online rádió oldalán lehet valami beállítás, ami 10 perc után lekapcsolja... Ha másik rádiót hallgatsz, ott is ez van?
2020. jún. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen, minden rádión.


De eddig működött, hogy 10 perc kikapcsolat monitor után is ment rendesen midnegyik, most egyik sem. Nem tudom mi állíthatódott el.

2020. jún. 29. 18:39
 10/12 Dongaben ***** válasza:
Akkor ezt valószínűleg egy Win 10 frissítés okozza. A Start menübe kezdd el beírni: "frissítés...", ekkor már feldobja a lehetőséget: "Frissítési előzmények megjelenítése". Itt dátum szerint meg tudod nézni, hogy van-e olyan frissítés, ami előtt még nem volt ez a probléma. Ezt a frissítést ugyanitt el is tudod távolítani.
2020. jún. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!