Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom megnyitni a...

Miért nem tudom megnyitni a Windows 10 Gépházát, semmire nem lehet kattintani és pár másodpercel a menyitás után bezáródik magától?

Figyelt kérdés
Megnyitom, beadja a menüket: Rendszer, Eszközök, Telefon stb erre rá kb 2 másodperc és bezáródik. Nem lehet semmitsem elérni csak kerülőúton. Pl Hangikonra a tálcán jobbgomb majd Hangbeállítások megnyitása aztán baloldalt beírom a keresőbe hogy mit akarok és így. 11 hónappal ezelőtt volt újratelepítve de kb 9 hónapja csinálja ezt. Emiatt nem akarom újratenni, de nagyon zavaró. 64 bites Windows 10 Home-ot használok.

2020. jún. 28. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Ott pedig valami nagyon nincs rendben.

Ha nincs beragadva valamelyik gomb, ami miatt ezt csinálhatná akkor ott vagy rendszerhiba van vagy vírus. Bár, ha a vírusirtó (defender) nem jelez/jelzett akkor az előbbi marad. Gondolom váratlan leállások/újraindulások/fagyások nem társulnak a fentebb említett probléma mellé...

2020. jún. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem társul semmi. Ugyan olyan gyors mint mikor feltettem rá a rendszert egy éve. Annyi hogy a Google Chrome volt iszonyat lassú és nem tudott felhasználni a sávszélességből csak kb 10 megabitet, de megdupláztam a rendszermemóriát és azóta sokkal jobb.
2020. jún. 28. 17:02
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem jelez semmit ha lefuttatom. Egyébként Eset Internet Security-t használok. Ha kidob valamit akkor egyből blokkoltatom/töröltetem vele.
2020. jún. 28. 17:07
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]



jártam már így én is. egyik win update után nem működött.



próbáld a fent leírtak egyikét

2020. jún. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Végigvittem mindent, semmi eredmény nem lett jó. Csináltam másik felhasználói fiókot de abban is bezáródik. Egyébként az előző válaszomban írtam hogy korábban lefuttattam az esetet, de mellette még lefuttattam a spybotot és a malwarebytest is, de egyik sem talált semmit.
2020. jún. 28. 18:46
 6/6 anonim ***** válasza:
A Windows Gépházában van valami, amit az Eset nem enged megnyitni. Valódi, licenszes az Eset, vagy valamilyen tört vacak? Ha az előbbi, írjál nekik vagy hívd fel őket. Sicontact kft.
2020. jún. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!