Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » WoW telepítés hiba, mi a teendő?

WoW telepítés hiba, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Amikor telepíteni akarom a WoW-ot egy idő után ilyen hibaüzenetet kapok.

The installer was unable to read the file "<unknown>". This error may be caused by problems with the media or drive at --for example, a scratched or dirty CD-ROM/DVD-ROM, hard drive corruption, or a networking problem while downloading the installer. (The data being read was "Repack-MPQ\Data#terrain.MPQ\World\Maps\Azeroth\Azeroth_32_39.adt", and the error code was 38.) If this problem persists, please contact Blizzard Technical Support. (MPQFile::Read)


Egy barátom másolt cdjéről van szó, amivel ő fel tudta tenni. Ok, másolat, előfordul az ilyen, de most jön csak az érdekes. Elkezdtem leszedni a Blizz hivatalos honlapjáról, hivatalos installerrel, ugyan ezt az üzenetet kapom. Gondolom az én gépembe van baj, na de mi?!


2010. aug. 1. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Csinálj egy Repair-t a játékkal, mert a "Azeroth_32_39.adt" fájllal van probléma az egyik .MPQ-ban.Ha ez nem jó, installáld újra az egész játékot és fog futni tuti.
2010. aug. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még is hogy repairoljam ha fel sincs telepítve? :O
2010. aug. 2. 11:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja bocsi rosszul értelmeztem.Azt hittem már a kiegészítőt telepíted.Korábban volt már feltelepítve a WoW?
2010. aug. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, aztán nem uninstaláltam rendesen hanem egy az egybe letöröltem a wow mappát. Gondoltam is hogy az a ludas, próbálkoztam is már mindennel, RegCleanerel eltüntetni a megmaradt fájlokat de ugyan az a hiba áll fent. :S
2010. aug. 2. 12:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld RevoUninstaller-rel eltüntetni a "Nyomtakarító" funkcióba, mert hát a törölt fájlok továbbra is ott maradnak azért.Majd próbálj valami más Registry takarítóval kitakarítani, a www.oprend.hu -n van néhány jó Registry takarító a fórumon(elég regisztrálni és ingyenes)
2010. aug. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!