Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet Win7 alatt Video...

Hogyan lehet Win7 alatt Video kameráról átmásolni a tartalmat?

Figyelt kérdés

Van egy Sony Videokamerám, és amióta a Win7 fut a gépen, egyszerűen nem tudom a tartalmat átmásolni a gépre! :(

A Windows Movie Maker folyton valami olyasmi hibaüzenetet ad, hogy "Nincs szalag a digitális videoeszközben..." Pedig természetesen van! Felvétel is van rajta, a kamerán magán gond nélkül visszajátszható! FireWire csatlakozón van a kamera.

Hálás lennék, ha tudnátok benne segíteni! (milyen programot kell beszerezni, mi okozhatja a problémát stb...)

köszönöm előre is a segítségeteket! :)


2010. aug. 1. 20:52
 1/6 A kérdező kommentje:

jah, és még azt elfelejtettem, hogy a Kamera nem is látható a "sajátgép" alatt. de a MovieMaker elindul, mikor rá dugom a kábelt. Próbáltam már USB -vel, meg egy csomó más progival is. böngésztem a guglit megoldásért, de semmi... :(


segítsetek kérlek... :(

2010. aug. 1. 20:57
 2/6 A kérdező kommentje:
Senki??? :(
2010. aug. 7. 07:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Firewire kábellel kösd össze és ha a WMM nem ismeri fel használj más programot.Ha Nerod van esetleg:Nero Vision.

Videószerkesztők:Ulead video studio,Pinacle videostudio.

2010. aug. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

ahogy a kérdés leírásában is írtam, firewire csatlakozással van összekötve a két vas. De semmi... próbáltam usb-t is, de még kevesebb! :( nem jelenik meg a sajátgép alatt, de a WMM elindul, mikor rá dugom a firewire kábelt, csak küld egy hiba üzit, h nincs benne szalag, és tegyek bele szalagot! Persze van benne, és a kamerán magán le is tudom játszani... Próbáltam már kismillió másik videó szerkesztő progit, semmi nem segített.


Totál tanácstalan vagyok... Lehet h a kamera hibás? Úgy értem HW -esen defektes?

2010. aug. 7. 14:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Ki kellene próbálni egy másik gépen.Legalább annyi kiderülne,melyikkel van a baj.
2010. aug. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

igen, ez is meg volt. Ott is hasonló eredménnyel. :(

azt hittem, h a win7 miatt vacakol a dolog, mert a kamera legutóbb, mikor letettem, tökéletesen működöt. (akkor még XP alatt) ezért nem is gondoltam arra, ha a kamerának lenne baja. de most már nem nagyon tudok másra gondolni...

2010. aug. 7. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!