Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Apple Music használható...

Az Apple Music használható Windows 10-en? Milyen a felhasználói élmény?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy melyik lenne jobb. Spotify, vagy Apple Music.


Az Apple Music elérhető PC-n, mint a Spotify?


Van a családban iPhone és egy iPad, de mindemellett egy Windows 10-es laptopon is lenne futtatva a program. Mennyire lenne így megbízható a dolog?



2020. jún. 29. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, hallgathatóak a zenék Windows operációs rendszeren is.


Tudomásom szerint az iTunes-ban tudod hallgatni az Apple Music előfizetéssel a zeneszámokat.


Viszont... Véleményem szerint a Spotify manapság elterjedtebb. Több zeneszám található rajta.

2020. jún. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Olvastam valahol, hogy a Spotify-on egyesével nem lehet letölteni zeneszámokat, az pedig engem igencsak zavarna. Ez mennyire igaz?


Tényleg megoszlanak vélemények, ár alapján nincs különbség, szóval a funkcionalitás és a praktikusság legyen nyerő :)

2020. jún. 29. 12:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindkettőt kipróbálhatod, nagyon nehéz válaszolni, mert más a két elképzelés, csak te tudod majd megállapítani, melyik jön be. Nálam pl. a Spotify a nyerő, időnként pedig előfizetek az AppleMusic-ra is, hogy lássam, mi változott, de még mindig nem győzött meg, számomra a Spotify jobban kezelhető, relevánsabb ajánlásai vannak, jobb a keresője, és a UI is jobban tetszik. De ahogy látod, ezek nem objektív értékelések.
2020. júl. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van mind 2 nél lehetőséged kipróbálni a prémiumot ingyen.


Én spotify-t jobban szeretem, pedig nekem is almás telefonom és tabletem van.

Apple Musicnál PC-n itunes al tudod a zenéket hallgatni, de nem igazán felhasználóbarát a felület. iphone és tableten nincs vele gond természetesen.


Spotifynál minden eszközre van dedikált app és mindegyik hasonlóan működik. Ha nem akarod mondjuk PC-re letölteni akkor böngészőbe is elindíthatod amit AM-nél nem tudsz megtenni.

Én szeretem benne azt is h másik eszközről is tudod a zenéket váltani ami megint csak nem működik AM-nél.

Ajánlások és heti playlistek amit összerak a Spotify szerintem baromi jó és jóval átláthatóbban vannak összerakva a zenekategóriák is.

2020. júl. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Spotify
2021. aug. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!