Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan töltsek le egy ingyenes...

Hogyan töltsek le egy ingyenes videószerkesztő programot?

Figyelt kérdés

Reggel 9 óra óta ezen ügyködöm, már nem bírom idegileg. Sony Vegast nem akarja megnyitni, pedig letöltöttem. Aztán lejött valami, (már nem tudom a nevét) aztán kiderült, hogy csak demo verziója jött le, így nem tudtam tovább használni. Letöltöttem még 7 programot, azok meg mind használhatatlanok vagy fizetősek.


Valamilyen Sony Vegast töltöttem le, ami régebbi verzió, ahhoz kellett csinálni profilt vagy mit, végül benyögte a laptopom, hogy a tűzfalat kéne kikapcsolnom. Hát kikapcsoltam mindenhonnan, de úgysem nyissa meg a programot.


Segítsetek, mert már kivagyok!


2020. jún. 30. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Talán tedd azt, amit a kérdés címében írtál!

INGYENES szoftvert töltsél le, ne valamilyen agyonmókolt, tört változatát egy méregdrága szoftvernek!

Avidemux: [link]

Virtualdub: [link]

Movie Maker (bár ezzel lehetnek kompatibilitási gondok, nem próbáltam...) [link]

De úgy tudom, Win10-nél van ingyenes videószerkesztő a Windows áruházban. (A Win7 volt az utolsó Windows, amit aktívan használtam, egy ideje Linuxozok, szóval nézd el, hogy nem vagyok benne 100%-ig biztos. ;) )

2020. jún. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

A korábban a Sony, most már a Magix által gyártott Vegas fizetős, kereskedelmi szoftver.


Itt vehető meg:

[link]

vagy érhető időkorlátos, kipróbálható változata is.


Vannak ingyenes, nyílt forrású (elérhető az a forráskód, amiben a programot irták), multiplatform (Windows, Linux, MacOSX) alternatívák is - mint például:

* Blender: [link] - ez egy 3D modellező és animátor program, amiben van videoszerkesztési lehetőség is

* Avidemux: [link] - ez egy egyszerűbb videovágó

* Openshot: [link]

* Kdenlive: [link]

* Shotcut: [link]

* Olive: [link]


Illetve pár további ingyenes:

* [link]

* [link]

* [link]

2020. jún. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
65%

A S.V. nem ingyenes program.

Ingyeneseket már írtak előttem.

2020. jún. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Töltsd le a Shotcutot a shotcut.org oldalról. Az ingyenes, ha onnan töltöd le, és nem vírusos crack, hanem a hivatalos verzió.
2020. jún. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2020. jún. 30. 22:12
 6/8 A kérdező kommentje:
Letöltöttem a Wondershare Filmora9-et, és nem találom rajta azt a funkciót, hogy amikor beadja az általam írt szöveget, akkor tudjam állítani a sebességét annak. Már reggel óta próbálom, de nem találom sehol, még a tutorial videók sem mutatják. :/
2020. júl. 1. 13:24
 7/8 tabaki ***** válasza:
Ugye, ez vicc? Kapsz javaslatot egy tucat ingyenes programra, aztán letöltesz egy fizetőset... Remélem, a problémád azóta megoldódott, mert én nem tudom értelmezni a „szöveg sebessége” fogalmat. Más szerkesztőkben általában megjegyezteted a felirat helyzetét a mozgásának induló-, illetve befejező képkockáján, és a program ezt hidalja át megfelelő fázisokkal.
2020. júl. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az ingyeneseket nem tudtam letölteni, a fizetős legalább megvan már.
2020. júl. 17. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!