Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tetszik nektek hogy a gyakori...

Tetszik nektek hogy a gyakori kérdéseken ilyan szintek vannak? csak ettől olyan az egész, mintha egy játék lenne.

Figyelt kérdés
légyszi ne csak szavazzatok, hanem indooljatok is( miért igen, miért nem...)

2020. júl. 1. 19:45
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
vannak dolgok, amiért tetszik, van, amiért nem
kicsit
15 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Régóta tag vagyok így a "játék" feeling nem jött át. Rögtön 5-ös szintről indultam.


Viszont az értékelési rendszer jobban tetszik. Végre nem százalékok vannak megadva a felhasználóknál. Igazából teljesen mindegy, hogy 88% vagy 93%-ban ad hasznos válaszokat, viszont így hogy nem látszik kevesebb a troll, aki arra játszik, hogy mindenkit leszavazzon, mert nincs érdemi látszata.

2020. júl. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A szintezés engem totálisan hodegen hagy.


#1

Én inkább azt gondolom, még anonimabb lett ettől az oldal. Nem lehet úgy végigpontozni a 71%-os válaszolót, mert 3 és fél pipás a 69%-os is meg a 78 is.

2020. júl. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

#2 de miért kellene végigpontozni valakit?


Ne a válaszolót értékeld, hanem a választ. És a válaszok alapján lesz értékelve a válaszoló.

Pont ez a lényeg. Sok a troll, aki minden választ lepontoz, csak azért mert az illetővel esetleg nem szimpatizál, pedig lehet egy adott válasza amúgymeg hasznos.

2020. júl. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!