Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem a Houdini ingyenes...

Letöltöttem a Houdini ingyenes verzióját, azonban nem azt látom, amit a tutorialokban, valamit rosszul csináltam?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt látom, ha megnyitom. Miért? Mi az ingyenes és a fizetős verzió közötti különbség? Több fajta fizetős verziót láttam...Melyiket érdemes megvenni, és miért?



2020. júl. 2. 13:54
 1/1 villain_ ***** válasza:

nem rontottal el semmit, a videokartyaval van baj (valoszinuleg regi vagy rossz driver), a drivert probald meg frissiteni. es nezd meg a weboldalon vagy a forumban (sidefx vagy odforce), hogy a te kartyadat tamogatja-e. nvidia es amd elonyben, intel kartyaval lehetnek bajok. facebookon van egy houdini felhasznalok nevu magyar houdini-s csoport is.

az ingyenes verzio mindent tud, nem fogod kinoni, csak a felbontas van lekorlatozva benne. ha fizetos munkad lesz, vedd meg az indie-t, ha cegnel dolgozol, akkor valoszinuleg a normal license kell, de azt ugyis a ceg oldja meg.

[link]

2020. okt. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!