Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezen hogy fut a fortnite?...

Ezen hogy fut a fortnite? Vagy megy -e?

Figyelt kérdés
[link]
2020. júl. 4. 20:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%

Gerike tegnap is felettél egy kérdést, akkor is (mint most is) belinkeltem egy yt videót ahol láthattad hogyan teljesít ÉLŐBEN a fosnájt.


Tessék: https://www.youtube.com/watch?v=ALmou0gkRkA


Kb. 15 másodperc beírni a CPU és az integrált GPU vezérlő paramétereit a yt keresőbe, ahol azonnal meg tudod nézni hogyan teljesít játék alatt a gép.

Ezt azért írom neked, hogy legközelebb már magadtól is tudjad a megoldást, és ne kelljen ezért kérdést kiírnod.

2020. júl. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
Direkt olyanokat választasz, amiben nincs dedikált vga?
2020. júl. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 The Dead and Dreaming ***** válasza:
60%

Valamilyen szinten elfutna, de tessék itt egy olyan notebook amin viszont sokkal jobban menne:


[link]

2020. júl. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 The Dead and Dreaming ***** válasza:
50%
Beletenni még egy 4GB-s memória modult maximum 8000 Ft.
2020. júl. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%

Mi a fäszom ez a nagy lepontozás? gerike megy a vérpistike haverjai megjelentek a kérdés alatt?

A 12 éves kinder kommandó. Az ilyenekbe kár minden másodperc, olyan ostobák.

2020. júl. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

Gericom, vagy Gerikém, ne küldj privátot, úgyis ide írok, mert itt legalább le tudsz pontozni. Nem keresek több linket több gépről, az a tucat, amik közül már ajánlottam párat, megfelelne az igényeknek.

Ha látsz egy specifikációt, ahol nem látsz "dedikált" és/vagy "gpu" szócskát a vga területen, viszont látsz "integrált" vagy "igp" szócskát, nagy eséllyel nem tartalmaz dedikált vga-t. Az előnye pedig az lenne, hogy többszörös a sebessége a dedikáltnak és önálló, marhagyors memóriával rendelkezik, nem a ramodból szedi le a neki szükségeset. Ezáltal teljesítmény- és minőségbeli előnyökhöz jutsz a játék során.

Annak ellenére, hogy többen ez utóbbit ajánlottuk és linkeltünk ár/érték arányban célnak megfelelő gépeket, te folyton rátromfolsz valami szarabbal, utána meg hozod a cimborákat, hogy lepontozd a segítő szándékot.

Ez viszont itt nem óvoda, nem fog érte beállítani az óvónő a sarokba, viszont eléred, hogy a neved meglátva a kutya nem vesz a jövőben komolyan, és ez még a legkevesebb.

2020. júl. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Figyu nem tudom mik ezek azt szerettem volna kérni hogy 1 olyat linkeljen valaki amin fut nem laggaol szarrá és nem kell a grafikát alacsonyra venni.
2020. júl. 5. 07:37
 8/13 A kérdező kommentje:

Mind1 akkor én kérek elnézést. (Ja és nem hívtam haverokat lepontozni)

Csak nem értettem már vagy 6szor elolvastam és rákerestem és értem.

Ha ez nem bunkóság akkor még 1 laptopot amit linkelek az megnézed (dedikált videokártya)

2020. júl. 5. 07:45
 9/13 A kérdező kommentje:
2020. júl. 5. 07:48
 10/13 anonim ***** válasza:
🤣🤣🤣 "Videokártya típusa Dedikált"
2020. júl. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!