Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A GTA San Andreasba egy...

A GTA San Andreasba egy küldetésnél megakadtam. (Szabadesés) =>ez a küldi neve! Bővebben lent! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nos amikor megöltem mindenkit a gépen, akkor elviszem a reptérre, de sajnos nem tudok vele leszállni. Mit tegyek? Mindig mikor leszállok felrobban és nem tudok mit kezdeni vele. Vagy esetleg a kerekeit kell valahogy lehívni? Nem tom. PLS segítsetek!!!
2010. aug. 2. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Huh, ha jól emléxem, ejtőernyővel ki kell ugranod
2010. aug. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen a + gombbal kell a kerekeet lehívni
2010. aug. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

MAFFIA - FREEFALL

Mr. Salvatore Leone rendhagyó látogatást tesz Rosie irodájában: Paul és Maccer az ablakon lóg kifelé, Rosie szokás szerint idegbeteg, Maria cseppet nagyravágyó, Salvatore embere meg tuskó. Forelliék néhány bérgyilkost küldtek Las Venturasba Salvatore után, őket kellene megállítanunk, mielőtt ideérnek.

A reptéren szálljunk fel a Dodóval és repüljünk északnak. Előbb-utóbb feltűnik egy másik gép, a mögötte-felette lévő körbe kell berepülnünk és rövid ideig ott maradnunk. Miután átmásztunk a másik gépre, a jobbra-balra gombokkal tudunk fedezékbe bújni. Szedjük le a bérgyilkosokat, aztán a géppel szálljunk le a las venturasi reptéren.


ezt találtam még. amúgy itt van a full végigjátszás:

[link]


Ha tudtam segíteni, húzd fel a 72%-om

2010. aug. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De egyébként ha jól emléxem, a mentésben mindig a már megcsinált küldetés neve van, szal nem tudom ez a Freefall lenne-e a küldetésed. Arra emléxem, hogy a reptéren ki kellett nyírni pár emebrt, aztán gyorsasági motorral felkellett ugratni a sebesen haladó repülőre, aztán már a repülőn kinyírsz mindenkit és ki kell ugranod ejtőernyővel, és valamit meg is kell nyomni, hogy kinyíljon.
2010. aug. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Talán ki kéne engedni a kerekeket és akkor nem robbannál föl xD
2010. aug. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ! Igen az volt a baj h nem nyomtam + gombot mert ezt nem láttam a játékban sehol sem xD
2010. szept. 8. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!