Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A rockstar games launcherről...

A rockstar games launcherről ha megveszem a gta 3-mat, akkor fog futni windows 10-en?

Figyelt kérdés
Fog működni, egyáltalán megér 3000 ft-ot? Még sosem játszottam, de a San Andrteast nemrég toltam végig és az nagyon tetszett.

2020. júl. 8. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:
miért ne futna? :D
2020. júl. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Steam-en még 23 óráig akcióba 3,5 euró, venné meg a fene 3 ezerért.


Egyébként az ilyen "retro" játékwebáruházakban kapható játékokat már optimalizálták az új driverekhez és OP rendszerekhez.

Bár ez a pont a Rockstar játékairól nem mondható el :D Nekik valamiért nem megy, vagy simán csak leszarják a régi játékok normális optimalizálását új rendszerekhez.

Ez nem azt jelenti, hogy nem fog elindulni stb. de adódhat olyan, hogy egyszer csak random kifagy.

A legtöbb ilyen retro játékok egyébként hibátlanul mennek. Én megvettem az összes kiadott Tomb Raider játékot Steam-en 1996-tól 2018-ig, és mindegyik hibátlanul megy win 10 alatt.

Pedig 1996 nem most volt :D

Sok más 15-20 éves Steam-en vásárolt játék is simán megy gond nélkül.

2020. júl. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!