Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehet...

Milyen programmal lehet hangsávokra választani egy zenét?

Figyelt kérdés
Pl: ki akarom szedni a beszédet vagy csak a pianot egy mp3-ból!

2020. júl. 10. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen program.
2020. júl. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak többsávos felvételnél lehet, amit profi stúdiókban vesznek fel. Szóval nincs.
2020. júl. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Max a sztereó két sávot válszthatod külön. De azt meg bármelyik normális szerkesztővel lehet.
2020. júl. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor fogják már végre fel az emberek, hogy egy mixelt hangsávot nem lehet részekre szedni? Kiskmillióegyszer fel lett téve ez a kérdés. Ez olyan, mintha a pinacoladabol akarnád kiszedni a rumot. Vagy a lila festékből a kéket. Nem. Az egy darab sáv, nincsenek részei, amiket szétszedhetnél.
2020. júl. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A kémia rossz példa, mert a vegyületeket molekulárisan könnyen szét lehet választani, és a száraz keverékek is könnyen alkotóira lehet bontani. Egyedül a reakcoóba lépett anyagok amik megváltoztak nem fordítható vissza. Én pár éve sávokra szedtem a zenéket de elfelejtettem a módszert ebből indultam ki hogy nem lehetetlen, csak arra emlékszem hogy egy frekvencia felismerő szoftver volt úgy nézett ki mint az audacity és nem volt tökéletes, mert az azonos hansávokat nem választotta el és hallani lehetett hogy csak nagyon elhalkította a kivett sávot. ez winxp idejében volt a körül jelent meg a vista. A videó alol akartam kivenni a filmzenét szöveg nélkül, még megvan a hangfile egy cd-n valahol. azért kérdeztem itt mert feltételeztem hogy kiforrt ez a technológia és valaki ismeri.
2020. júl. 11. 10:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Esetleg ha megvan valamelyik sáv magában, akkor fázisfordítással ki lehet "szedni". Bűvészkedni lehet, de varázsolni nem.
2020. júl. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érezhettem volna, hogy elő fog jönni a kémia, (pedig nyilván nem ez volt a lényeg) de erre csak azt tudom mondani, hogy próbálj meg kémiailag szétválasztani egy hanghullámot. Hiába hallasz benne egy zongorát meg egy gitárt az attól még egy hullám. Szétválasztani még mindig nem lehet, mert nincs több része, amit szetválaszthatsz, amire te gondolsz az torzítás, frekvencia alapján, de annak az eredménye, meglepő módon, torz, azaz nem túl szép...bár kinek mi a kielégítő. De száz szónak is egy a vége, ennek köze nincs ahhoz, hogy lesz egy külön sávod, amiben csak zongora van. Nem tudom a Melodyne-t isnered-e, frekvencia alapján szedi ""alkotóelemeire"" a zenét, és akár hangnemet is válthatsz vele, jó móka, de az esetek 70%-ában katasztrofálisan hallgathatatlan lesz a végeredmény.
2020. júl. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!