Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan oldjam meg, hogy...

Hogyan oldjam meg, hogy importálni tudja a hangfájlt?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy 189 MB-os hangfájlam, amit az Audacity valamiért az importálás felénél kiírja, hogy hiba történt az importáláskor, volt, amikor azt írta ki, hogy nincs elegendő hely. Nem értem miért, mert azért, annyi hely van rajta, hogy egy 189 MB-ot tudjon importálni. Ezt már máskor is csinálta, vagyis egyszerűen nem tudom használni a programot. Régebben nem volt ezzel a gond, simán betöltötte, pedig, akkor sem volt több hely a gépen. Próbálkoztam volna, hogy online megvágom a hangfájlt, mert csak egy része kellene belőle, hogy a zajszűrést tudjam alkalmazni. És hátha így betöltené, de online sem működik egy sem, nem találtam olyat, mellyel ezt végre tudnám hajtani. Vagy kiírja az is, hogy nem tudja beötlteni, hiba, seb. Egyedül, a Free audió Editor simán betölti, viszont egyszerűen nem tudom vele vágni a hangot, nem működik, nem tudom hogyan kell, már mindent próbáltam rajta, de nem hajlandó megvágni a hangot. Csak egy kis része kellene nekem ebből a hangfájlból, hogy a zajszűrést végretudjam hajtani rajta.
2020. júl. 11. 09:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Feltételezem, hogy a temp könyvtárba tömörítetlen formátumban menti el, ami gondolom sokkal nagyobb, mint amit be akarsz tölteni. Csinálj több helyet a gépen/rakd át a tempet egy másik drivera/darabold fel az eredeti fájlt és több darabban szerkeszd.
2020. júl. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!