Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » PSD programban a beírt szövege...

PSD programban a beírt szöveget hogyan tudom élesíteni, ha kis felbontású képre teszem?

Figyelt kérdés
Facebook posztolásnál mindig életlen a ráírt szöveg ha kisebb felbontású jpg képre teszek szöveget. Látszik rajta hogy homályos életlen, miközben nagyobb pixelű képre rakva tökéletes éles konturvonalú. Hiába állítom a szöveget élesre vagy erősre, akkor se lesz jobb.

#photoshop #PSD #PS #Szövegélesítés
2020. júl. 11. 23:31
 1/4 CspCsj ***** válasza:
55%

Gondolom nagyobbra kell méretezni a képet.

Kép menü > Képméret

[link]

2020. júl. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor a képet megtöröm nem lesz szép. Ez a kép csak 250 kb. Próbáltam már azt is.
2020. júl. 11. 23:41
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, sikerült. Csak a képfelbontást kell állítani, jelen esetben 300-ról 800-ra tettem és nagyon szép eredményt hozott. Örülök neki végre megoldodott. :-D
2020. júl. 11. 23:54
 4/4 tabaki ***** válasza:
Őszintén szólva, engem tegnap csak az tartott vissza a választól, hogy nem fért a fejembe, mi lehet a problémád: A felbontás csökkentésével leromlik a minőség, ez tiszta sor, az élet rendje, tehát a bokor mögött alighanem lennie kell valaminek, amire gondolsz, csak én nem tudok rájönni, mi lehet az. Szerintem a CspCsjben is lehetett valami bizonytalan érzés, amikor mégiscsak hozzászólta a nyilvánvalót, megérdemli a tiszteletet a bevállalóssága, még ha az erre adott #2 reakciód értelmezése engem újfent a tökéletes kilátástalanság érzésével töltött is el. Az élményre azután a végül mégis a kollégáéhoz igazodó „megoldás” tette fel a koronát: Nem rontod le annyira a felbontást, így jobb lesz az eredmény, mintha lerontanád, ennek mindenki örüljön... Kész, az én agyvelőm beletörött, mint Szörnyeteg Lajosé, nem értem, mi játszódott le itt, a csipás szemem előtt.
2020. júl. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!