Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha előrendeltem egy játékot a...

Ha előrendeltem egy játékot a Konzolvilágból, ma lenne a megjelenési nap (helyi idő szerint 16 órakor aktiválják Steamen a játékot), de még semmit sem jelzett a futár, akkor még ki fogják ma hozni?

Figyelt kérdés
Szoktak jelezni előtte, hogy kihozzák? A Konzolvilág oldalán azt írták, hogy közvetlenül megjelenés előtt keresniük kellene, hogy biztosan szeretnék még most is a terméket.

2020. júl. 14. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó kérd. Én lassan másfél éve rendeltem tőlük egy játéktot, azóta sem írtak hogy bocsi de nem tudják beszerezni mert már nem gyártják. Valószínűtlen hogy ma megkapod, ahhoz tegnap kellett volna postára adni.
2020. júl. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem fogod megkapni. Csak napokkal később. Miért nem steamen vetted meg?
2020. júl. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2-es: Hát mert naivan azt hittem, hogy a millió 5* okkal van a Konzolvilág vélemények között... És mert tokkal jobban szeretem a játékokat, még ha csak kód van bennük, akkor is. Nem gondoltam, hogy majd emiatt ennyire sokára fog megérkezni.


1-es: Ez nagyon remek, mert előrendelői digitális tartalmak is lennének/lettek volna a játékhoz. Ezeket ígérték a Konzolvilágos verziónál is. Lehet, hogy ezeket mind elbukom így?

2020. júl. 14. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!