Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért kell naponta többször...

Miért kell naponta többször is frissíteni és miért kér beavatkozást az ESET Smart Security?

Figyelt kérdés
Az operációs rendszer nem naprakész...A program ad egy linket: [link] De amit itt leír azt nem tudom végrehajtani...lehet h nincs jól beállítva az oldal?vagy mi lehet a probléma?mit tegyek?
2010. aug. 2. 21:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt még kifelejtettem h a linket Internet explorerbe nyissátok meg légyszi
2010. aug. 2. 21:09
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig ezt kéri, de mivel tartozom bill gatesnek, nem szoktam frissiteni az op rendszert. Ne törődj vele :(
2010. aug. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy állítod be a Hozzáértő módban, nem fog ezzel zavarni. Nekem is jelezte ma este (Tálca jobb sarkában narancssárga lett az ikon), de én saját fiókról netezek. Átmentem a rendszergazdaira, netre fel, Internet Explorer8 megnyitása, Windows Update, Egyéni. Kritikus frissités XP-hez. Öt perc alatt letöltötte, telepítette, megvan és kész. De ez legális XP.
2010. aug. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: nálam automatikusan frissiti magát naponta többször is. (Tálca jobb sarkában jelzi).
2010. aug. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__1..


(biztonsa'g kedve'e'rt töltsd le ezt: ''Remove WAT'' e's hetente nyitsd meg)

2010. aug. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!