Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi baja a spotifynak? Telefono...

Mi baja a spotifynak? Telefonon megmaradt minden, a laptopomon pedig eltűnt minden.

Figyelt kérdés

Prémium csomagom van, az alap 4,99 eurós. Rengeteget használom, újabban viszont azt vettem észre, hogy az andoridos alkalmazásomban minden tökéletesen megmaradt, tehát a gyűjteményemben megmaradt minden, mentett albumok, kedvelt dalok, követések. A laptopomon viszont win10-en a követéseimen kívül minden eltűnt. Tehát a gyűjteményemben nincsenek a mentett albumok, kedvelt dalok stb. Egyedül a követőim és a követéseim maradtak meg. Más is tapasztalt hasonlót? Ez mi lehet? Mintha 3-4 napja lett volna egy frissítés, én arra gyanakszom, hogy ott lehet a hiba. Van ötletetek?


Kijelentkezés, újra bejelentkezés, törlés, újratelepítés minden megvolt. Távirányítóként is ugyanúgy működik a telóm, meg minden jó, egyedül a mentett dolgaim tűntek el.



2020. júl. 15. 22:30
 1/8 anonim válasza:
Nekem még nem volt ilyen, de a Spotify fórumon lehet írnak ilyesmiről, esetleg ott nézz körül, általában mindenre van megoldás a Spotify Community oldalon
2020. júl. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szia! Ugyan ez a problémám van, ha megtudsz valamit, akkor esetleg tudnál írni ide, vagy üzenetet? Előre is köszönöm!
2020. júl. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a problémám napok óta.
2020. júl. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még mindig él a probléma nekem is, utánanéztem a Spotify community oldalon, ott is sokaknak ez a problémája. De nem találtam konkrét működő megoldást. Nektek valami változás?
2020. júl. 22. 09:49
 5/8 anonim válasza:

Szóval a feladat kezelőben állítsd le a Spotify-t. Ez egy ismeretlen hiba, de van megoldás:


1. Laptopon nyomd le a win+R gombot, és másold be ezt: C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts


2. Válaszd ki a Jegyzettömb-öt a fájl megnyitásához!


3. Töröld ki a tartalmát, és másold be, ezt: pastebin.com/raw/DtwZcLup


4. Mentsd el a fájlt ctrl+S lenyomásával!


5. Indítsd újra a géped, és indítsd el a spotifyt!


Remélem sikerülni fog.

2020. júl. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Elnézést, ugyanaz vagyok

a 3. pontnál a weboldalt nyisd meg! [link]

2020. júl. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 savanyújóska ***** válasza:

És egy másik tipp, hogy inkább a # nélküli, 0.0.0.0-val kezdődő sorokat másold be az aljára, mivel ha valami más is szerkesztette már, akkor prímán felülcsapod, és az sem fog működni.


Illetve informatikusként fura, hogy miért pont ezek a domainek vannak megadva, de végső soron technikailag önmagában nem tud ártani a dolog.

2020. júl. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most volt frissítés, ami rendbe hozott mindent. De köszönöm a segítséget!
2020. júl. 27. 21:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!