Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Laptopról okosTV-re hogyan...

Laptopról okosTV-re hogyan lehet átküldeni videót?

Figyelt kérdés
Sziasztok, mobiltelefonról, Youtuberól tudunk a TV-re lejátszandó videókat küldeni. AZt hiszem, a wifit használja. Laptopról is szeretnék, AVi , MP3, stb videókat, filmeket átküldeni, de nem megy. Jelenleg GOM player a lejátszóm, ( tudom, régi, de ez van) és win .1 fut a z öreg laptopon. Program, vagy beállítás, esetleg lépésről lépésre útmutatót szeretnék kérni. Nagyon köszönöm
2020. júl. 15. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát első sorban képernyőtükrözést használsz a youtube-hoz vagy a beépített alkalmazást? Ez egy fontos tényező. Az én laptopom képernyőjét pl tudom tükrözni a tv-re. Egy közönséges win 10 specifikációval. A válasz után meglátom tudok-e segíteni
2020. júl. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia, köszi a segítőkészséget! Szerintem nem tudom. :)

A youtube videon van egy ikon az alján, egy téglalap, három körív darabbal a sarkában. ha ráviszem a cursort, kiírja, hogy lejátszás TV-n,ha rá is nyomok, kiír egy felugróban azt, hogy Youtube átküldése, és kiírja a TV számát, hogy az rendelkezésre áll. rövidebb-hosszabb betöltés után ( néha újra megerősítést is kér a videón) elindítja a TV-n a lejátszást... Ez nem megy a sima gom playeres filmeken, mert nincs rajta ilyen lehetőség. ikon, semmi

2020. júl. 16. 08:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, akkor az valóban hálózaton keresztül történik. Mind a kettő készülék ugyan azon a "wifi"-n van és így felismerik egymást a készülékek. Ez egy youtube lehetőség. Ugyan ezzel a metódussal nem hiszem, hogy tudsz laptopról tv-re filmet küldeni kivéve, ha esetleg rendelkezésedre áll egy köztes szerver. De, amennyiben a laptop a filmnézés időszaka alatt nincs használva, akkor megoldható szerintem a "képernyőtükrözés". Ezt úgy kell elképzelni, hogy ami a laptop képernyőjén látszik az látszik a tv-n is. Ha ez a megoldás is jó, akkor írj egy privátot itt és segítek :)
2020. júl. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!