Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem elég egy 1050 ti-nqk egy...

Gergoke666 kérdése:

Nem elég egy 1050 ti-nqk egy 9100f?

Figyelt kérdés
4 magos porcesszor, és nem elég. Éleg furcsa nekem, fortniteozni akartam, mert most vettem a processzort hogy biztosra menjek erre ez sem jó, létezik hogy gyenge a kártyának?
2020. júl. 18. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit jelent hogy nem elég az i3?
2020. júl. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__..


Le lett írva tisztán, hogy miért ne vegyél ilyen hardvereket. Ennek ellenére nagy ívből szartál a válaszokra.

2020. júl. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
4 magos nem 2 azzal kezdem, 1050 ti meg kaptam szoval nem azt vettem volna, de a kerdesre koncentralljatotok.
2020. júl. 18. 15:23
 4/4 anonim ***** válasza:

A másik kérdés alá már adták választ.

Egyszerűen nagyon gyenge mind a CPU, mind a VGA.

Bár Fortnite-ra azért elégnek kéne lennie, amúgy nem mellesleg biztosan a 1050Ti a szűk keresztmetszet, az pocsék vétel és gyenge volt 3 éve is nem hogy most.(én mondjuk csak a bányászláz miatt vettem, de utólag már bánom, +40% jól jönne most)

2020. júl. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!