Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SOS miért így jelenik meg a...

SOS miért így jelenik meg a Firefox-om? (KÉP LINKELVE)

Figyelt kérdés

[link]


Így ketté van osztva...És nem tudom lentebb húzni sehogyse :S Nem tudom, mitől lett ilyen, most ahogy a gépet bekapcsoltam és a Firefox-ot megnyitottam, már ilyen volt...


2010. aug. 3. 12:20
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja, és a kérdésem az persze, hogy mit csináljak vele, hogy jó legyen?
2010. aug. 3. 12:21
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
talán ha adsz egy muködő linket akor talán többen segitenek
2010. aug. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
elnézést most látom h jo a link! sory.
2010. aug. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jó a link, kipróbáltam
2010. aug. 3. 12:33
 5/13 anonim ***** válasza:
Frissítsd, ha lehet.
2010. aug. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Frissítettem, de nem segített :S
2010. aug. 3. 13:09
 7/13 anonim ***** válasza:
Menj felül, hogy Eszközök/Kiegészítők/Kiterjesztések és egyesével tiltsd le az összeset és indítsd újra a böngészőt, látni fogod, hogy melyik kiterjesztésnél szűnik meg, azt hagyd tiltva. Ha nem segít akkor töröld le és telepítsd újra az egész böngészőt.
2010. aug. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A chrome szokott ilyet játszani, és akkor az oldal frissítése megoldja a gondodt. Lehet hogy egy hibás firefox verziód van, (a) azt frissítsd, vagy (b)tilts le minden kiegészítőt és úgy indítsd.

(c) Telepítsd újra, úgy hogy letöltöd a netről a legfrisebbet

2010. aug. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Valaki pár hónapja belinkelt egy MSN vírust, megnyitottam és nálam is kettéosztotta a Firefox-ot. Azonnal töröld le ezt a böngészőt és futtasd le a vírusirtódat. Aztán ha tiszta a géped, akkor innen töltsd le a legújabbat: [link]
2010. aug. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, a kiegészítőkkel volt a baj, de most már sikerült! időközbe meg rászoktam az Operára :D
2010. aug. 3. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!