Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megéri LUNUXRA frissíteni?

Megéri LUNUXRA frissíteni?

Figyelt kérdés
Mert rá akarnak beszélni, hogy jobb. SZERINTEM BÜDÖSÜL NEM :)

2020. júl. 23. 15:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
99%
Ha szerinted nem, akkor nem. Köszi a kérdést :D
2020. júl. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%

"SZERINTEM BÜDÖSÜL NEM"

Ha ez a véleményed, akkor ne válts. Probléma megoldva.

2020. júl. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%

Lunux? Valszeg Linux.

Ha nem akarsz, ne válts. Neked biztos nem éri meg. Ilyen egyszerű.

2020. júl. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%

Tegyuk mar ezt a szot helyre: LUNUX

[link]

Itt mire kene frissiteni?

Ha Linuxra gondolsz, az nem frissites, hanem masik platform. Neked nem eri meg valiszinuleg.

2020. júl. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Linuxra gondolom.

Igazából attól függ milyen hw és sw amit használsz, mi a cél.

Otthonra csak azért hogy böngészni, emailt írni stb simán.

Ha pár régi játék csupán a cél időnként és mindegy mi, csak legyen (de van pár új is, ami megy)


Ha viszont van kimondottan olyan szoftver ami fontos, hogy menjen és nem lehet átváltani másra az gond.

Ugyanez igaz lehet hw esetében is.


És ha nem éri meg büdösül, akkor lehet illatosan igen:)

2020. júl. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
A kérdés kissé összetett, ha hajlandó vagy új dolgokat tanulni,érdekelnek a windows alternatívák, hajlandó vagy kompromisszumokra, és elfogadod hogy a windowstól eltérően is meg lehet oldani egy feladatot akkor érdemes kipróbálni/ váltani, viszont ha görcsösen ragaszkodsz a windows nyújtotta kényelmes megoldásokhoz,nem szereted a kihívásokat akkor akkor fölösleges próbálkoznod. :) A másik ellene szóló ok ha sokat játszol PC-n vagy speciális programokat használsz mert ijen téren van mit behoznia a Linux-nak bár javuló a tendencia e téren is, minden esetre egy normál átlagos felhasználónak tökéletesen elég a Linux is.
2020. júl. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Én meg elkezdtem agyalni, hogy mi köze a német világítástechnikával foglalkozó cégnek a számítástechnikához... mire elolvastam a többi hozzászólást és rájöttem, hogy elírás! :D

Azt hiszem mára le kéne rakni a laptopot, kezdek fáradni.


Kérdésedre válaszolva, ahogy előttem is írták: technikai értelemben LEHET hogy megérné. (sok dologtól függ). Hardver, felhasználási mód, használt szoftverek, stb...


ugyanakkor: ha mindenben a windowst keresed, tehát nem vagy nyitott az új és kifejezetten MÁS dolgokra, akkor megse próbáld. ez olyan mint egy fanatikus apple felhasználónak androidos telefont adni (vagy fordítva). 5 perc után sz@rnak titulálod és elküldöd melegebb éghajlatra aki ajánlotta. :) (persze nem vagyunk egyformák, nem mindenki nyitott, nem ítélkezem)

csak arra célzok, hogyha tudod magadról (kérdésedből ítélve azt érzem ebbe a kategóriába tartozol) akkor tényleg felesleges belevágni, mert nem lesz pozitív élményed.


(megjegyzés: ezt úgy mondom hogy 6-7 éve használok linuxot desktopnak IS és ezen dolgozom)

2020. júl. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
96%
Wondowsról Lunuxra?
2020. júl. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 tabaki ***** válasza:
91%

Akik téged rá akarnak beszélni, azoknak alighanem megvannak a maguk részéről releváns érvei, amelyeket elfelejtettél velünk közölni. Ezzel az érvrendszerrel szegül szemben a te nyilván szintén megalapozott nézeted, amelynek szempontjairól ugyanúgy nem árulsz el egy kukkot sem. A feladat tehát az, hogy két ismeretlen álláspont között tegyünk igazságot.

Egyszerű, hallgass a szívedre: Mivel én a magam megítélése szerint a linuxot preferálom, neked sem tanácsolhatok mást, mint hogy kövesd a példámat, és maradj a Windowsnál. Ha neked az jött be, akkor ne a haverjaid szabják már meg, hogy neked mi a jó. Személyes érdeklődés nélkül úgyis örök elégedetlenkedő lenne belőled, aztán amikor visszaváltasz, még idejárnál nekem linuxot gyalázni. Más sem hiányzik... Windows, és pont.

2020. júl. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%

Egyelőre még megillet mindenkit az operációs rendszer szabad megválasztása. Ha neked a Windows jobban bejön, akkor használd azt.

Én váltottam, és egy dolgot bánok csak: hogy nem léptem meg már korábban. Egy stabil, jó erőforrásgazdálkodású, biztonságos rendszerem van, ami amellett, hogy ingyenes, és nem sz*pat mindenféle licencekkel, meg aktiválással, maximálisan testreszabható, és nem ütközök állandóan korlátokba, mint Windowson.

Szoftverekből nincs hiány, ha valami nem tetszik, mindig van alternatíva, de ha mégis Windows alapú programot akarok futtatni, 90%-uk simán megy Wine alatt, bár nem gyakran van rá szükség. :) Otthon, és munkára is Linuxot használok, és már nagyon nagy változások kellenének ahhoz, hogy a Windows egyáltalán alternatívaként szóba jöjjön.

2020. júl. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!