Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet olyan alap kis...

Hogy lehet olyan alap kis utazó laptopot rendelni amin van win 10?

Figyelt kérdés

Mert némelyikre csak ráírják hogy van rajta, de még sincs legális win 10.

Hogy lehet ezt megtudni előre?



2020. júl. 25. 09:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha ráírják (legalábbis kiírják a weboldalra), és mégsincs rajta, ki kell cserélniük ingyen. De szerintem ez nem jellemző (mármint hogy nincs rajta, pedig ráírták).
2020. júl. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És ha ráírják, és bekapcsolom be kellene jönnie a win 10-nek? Fel kellene lenni telepítve? Bekapcsoláskor csak valami telepítetlen alap laptop szöveg jött be, nem windows, kikapcsoltam elvittem a szervizbe raktak rá valamit de nm volt érvényesítve, most megint vennék laptopot azért kérdezem.
2020. júl. 25. 10:15
 3/11 anonim ***** válasza:
Én még nem vettem új laptopot, de igen, tudtommal legfeljebb a feltételeket kell elfogadnod, meg pár dolgot beállítani, de a Windowsnak kell bejönnie. Nem hiszem, hogy szándékosan át akarnának verni, ez nem jellemző, és a 14 napos elállással is élhetsz, megindokolni sem kell.
2020. júl. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én nagy általános webáruházban vettem, műszaki cikkeket mindent árulnak magyar honlap, és a gép nagyon alsó árkategóriás kicsi könnyű utazásra alkalmas gép. Azt gondoltam talán ezért nem jár rá, csak azért írták rá talán mert futhat rajta. Mert gondolom a win10-nek is van ára. Mi lehet a legolcsóbb laptop amin reális hogy van win 10?
2020. júl. 25. 10:35
 5/11 anonim ***** válasza:
Reklamáltál? Lehet, hogy elnézted. Lehet, hogy elírták. Tudtommal pont a legolcsóbbakhoz adja ingyen, vagy szinte ingyen a Microsoft a licencet a gyenge hardver miatt. Tessék, itt egy lista: [link]
2020. júl. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem reklamáltam nem voltam képben akkor. Különben 35e volt össz-vissz pár éve. Azok hány gigásak lehetnek összesen amit küldtél? Ez kb 30 összesen.
2020. júl. 25. 12:57
 7/11 A kérdező kommentje:
De gondolom lehet tenni bele mikro sd-t, csak nem tudom arra lehet e programokat telepíteni.
2020. júl. 25. 13:24
 8/11 anonim ***** válasza:
Rémlik valami ilyen akcióról, de szerintem azon is kellett volna lennie Windowsnak. Igen, programokat microSD kártyára is tudsz telepíteni. A nagyon olcsókban 32GB van. Nekem van egy szintén 32GB tárhellyel ellátott Windows-os tabletem, és van rajta 10GB szabad hely, pedig nem most telepítettem.
2020. júl. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Pl, nem tudja frissíteni a windowst, mert kiírja nincs elég hely, kell neki hely, és hogy tegyek rá külső vinyót, de mivel nem tudom vírusos e, mert nincs frissítve, nem akarom a külső vinyót vírusossá tenni. Talán ha vennék bele 32-es sd-kártyát, vagy 16-ost, lehet le tudná frissíteni.


Mert amúgy mostanában már nem akarja hogy érvényesítsem a w10-t, ezt sem értem egyszer csak elmúlt, már nem írja ki feladta. De elég gyakran lefagy, illetve időszakosan gyakran lefagy, máskor semmi baja (ugyanúgy használom pedig szinte csak netezésre)

A 2 percenként lefagyós korszakaiban szoktam nézegetni hogy veszek másikat (Pl ma délelőtt).

2020. júl. 25. 14:00
 10/11 A kérdező kommentje:
A windowsos tablet jól hangzik, azt hittem csak androidos tablet van, pedig az érintőképernyő lehet jobb mint a rendes billentyűzet.
2020. júl. 25. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!