Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Behalt Windows 10-en a keresős...

Behalt Windows 10-en a keresősáv és az élő csempék. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Egy hete tettem fel tisztán a legújabb Win10-et a laptopomra. Két napja elkezdett vacakolni a ventilátora, ezért szétkaptam, amennyire tudtam megtisztítottam és összeszereltem. Ha már ott jártam, a CMOS akksit is kiszedtem meg vissza, miért ne alapon. A hűtés azóta jó, meg nagyjából minden más is, de a kereső teljesen halott a Windows-ban, és mellesleg a csempék is (utóbbi mondjuk hidegen hagy, de ez is indikálja a problémát). Többször is újraindítottam az intézőt és a kereső szolgáltatást, semmi. Újraindexeltem vezérlőpultban a start menühöz tartozó cumókat, illetve futtattam hibaelhárítót, ami észlelte is a gebaszt, elvileg kijavította, de az eredmény ugyanaz, semmi. Reboot után se méltóztat működni. Most tényleg megint húzhatom újra a rendszert, vagy vannak még egyéb lehetőségek?

2020. júl. 25. 13:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Bootolj a telepítőről és kell ott lenni egy "Számítógép javítása" opciónak azzal még megpróbálkozhatsz. Nem fűzök hozzá sok esélyt, hogy működni fog, de sosem lehet tudni.


Ha nem lenne ilyen opció akkor sajnos marad az újratelepítés.

A Windows Search-el már előző verziókban is voltak bajok, a csempékről nem tudok, de nagy valószínűséggel összeakadt valami a kedves Windows-ban...

2020. júl. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!