Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy csináljam meg?

Hogy csináljam meg?

Figyelt kérdés

Nos hobbi szinten énekelek 17 éves vagyok.

Audacityre vettem fel egy dalt.

Alappal mindennel együtt.

De ehhez kivételesen szeretnék videóklippet is csinálni amit szintén meg tudnék oldani.

Csak azt nem tudom hogy hogy tegyem be a videóklipp alá a dalfelvételt úgy ahogy a mai daloknál van.

Mármint a forgatásnál a felvétel alatt rá tátognék és a dal akkor hangfalbol vagy telefonról szólna,csak azt nem tudom hogy a videó alá hogy tegyem be a dalt értitek:D

Valaki tudna segíteni?



2020. júl. 28. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Bármilyen alap videóvágó program tudja ezt.
2020. júl. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Simán beteszed a zenét a videó alá, a képet meg megvágod úgy, hogy a tátogás szinkronban legyen az énekkel. Erre bármilyen videószerkesztő képes. Amúgy ne csak tátogj, énekeld rendesen a dalt. Nem kell hangot felvennie a kamerának, de ha vesz is fel, támpont a szinkronizáláshoz, aztán elnémítod.
2020. júl. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!