Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Routeren, hogyan kell beallíta...

Routeren, hogyan kell beallítani a szülői korlátozást?

Figyelt kérdés
ZTE Home Gateway Speesport Entry 21 Megtaláltam a menüben, nagyon frankón be is lehet állítani , hogy mely nap mettől-meddig legy ban internet. A kívánt ezközt is ki tudom választani. Csak az a baj, hogy a youtue és facebook alkalmazás kap hozzáférést az internethez.Pont azokról kellene leszedni a gyereket. Az összes eszközről nem akarom a hozzáférést letiltani, illetve a gyerek is férjen hozzá csak időkorláttal. Segítsen valaki!

2020. júl. 28. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Az appok más szervereken mennek. Meg kell keresni a domaint amiken mennek és azokat tiltólistára tenni. Neten van lista, hogy milyen domaineket kell blokkolni a komplett facebook tiltáshoz, google segít. De egyszerűbb, ha a kizárt időben úgy ahogy van az egész netet blokkolod az adott eszközön. Este 10-kor ne csak ne facebookozzon, hanem semmit se csináljon.
2020. júl. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kicsivel jobb routerekben szokott lenni domain alapú, meg kulcsszó alapú szűrés is, ami pl Asus router esetén meglepően jól működik.

Az esetedben viszont egy szolgáltatói eszközről van szó, ezektől nem szabad csodát várni. Főleg, hogy sokszor direkt butítva van szoftveresen, hogy az ügyfél ne nyomkodjon el semmit, aztán meg hívogatja az ügyfélszolgálatot, hogy nincs internet.

2020. júl. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


1. Válaszoló: Pont ezért tettem fel a kérdést, mert pl azt állítottam be, hogy a gyerek telefonján 8-12-ig egyáltalán ne legye internet hozzáférés. Amikor pedig leellenőriztem, hogy működik-e a dolog akkor általánosan nem volt net, de a youtuben meg a facebookon mégis volt, pedig nem vettem fel őket kivételnek. Egyébként nagyon jól áttekinthető lenne, csak nem úgy működik, mint amit beállítok.


2. Válaszoló: Valóban a szolgáltató eszköze. Vásároljak másikat?

2020. júl. 28. 21:37
 4/4 anonim ***** válasza:
2020. szept. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!