Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem jó a hamachi?

Miért nem jó a hamachi?

Figyelt kérdés

Már többször újratelepítettem, külön engedélyeztem stb de nem működik. Az IP címem 0.0.0.0 és amikor connectelni próbálok, azt írja ki (képet mellékelek). Majd miután connectelni próbáltam újra megnézem a hálózati adapterbeállításokat és le van tiltva néha és újra engedélyezni kell.

[link]



2020. júl. 28. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem vagy csatlakozva a szerverhez, azért. Lehet, hogy az interneted nem működik? A tűzfalon is átengeded? Az adaptereknél mindig tiltva van, ha nem aktív, azt a program kezeli.

Amúgy futtasd a hamachit rendszergazdaként, hátha az a gondja.

2020. júl. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Működik az internetem, mert közben végig beszélek discordon meg külön átengedtem a tűzfalon is ki is kapcsoltam, rendszergazdaként is probáltam futtatni. Tegnap sikerült megoldani, hogy az ip címem ne 0.0.0.0 legyen, de úgy se tudott csatlakozni a hamachi szerverhez
2020. aug. 2. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!