Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal tudok...

Milyen programmal tudok letölteni videót, olyan helyről, ami nem videómegosztó (videa, youtube. )? Hanem csak egy sima honlap és a szövegek között ott van egy videó is. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval van egy honlap, ahol van egy rakás szöveg, és a lap alján pedig egy videó, le szeretném tölteni, de nem tudom, h milyen progi kéne hozzá. DVDVideoSoft-om van, de gondolom az nem jó hozzá... Segítsetek légyszi!!!!
2010. aug. 3. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
ha belinkeled akkor letöltöm neked és elmondom ,hogy tudtam megoldani
2010. aug. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
DVDVideoSoft-tal töltenéd le? vagy más progival? Inkább mond meg, h milyen program kell hozzá, mert akkor a jövőben legalább tudni fogom :)
2010. aug. 3. 19:47
 3/9 anonim válasza:
a VIDEOSOFT TÖKKÉLETES én is ezt használom :D
2010. aug. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jó, de a Videosoft-nak is van egy rakás fajtája... egyikkel zenét lehet letölteni, másikkal videót konvertálni... szóval melyik az ami az én bajomra jó??
2010. aug. 3. 20:10
 5/9 Kal-el válasza:
Ha Mozzilát használsz akkor ajánlom a DownloadHelpert
2010. aug. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tudom ajánlani: FlashGet
2010. aug. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
real player. Akármilyen oldalról akármilyen videót letöltessz vele flv formátumba. És a lejátszó is nagyon gyors
2010. aug. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kipróbálom mindet, vmelyik csak beválik ... :)
2010. aug. 3. 22:21
 9/9 A kérdező kommentje:
Megoldottam, köszi!! :)
2010. aug. 4. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!