Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan magyar nyelvű ingyenes...

Olyan magyar nyelvű ingyenes audio,mp3 lejátszót keresek,amit pc-re telepíthetek,ahol a külső zajokat ki tudom szűrni(szél,autó,stb)?

Figyelt kérdés

2020. júl. 30. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
És azt egészen pontosan hogy gondoltad, a zenéből szűrje ki vagy mégis honnan?
2020. júl. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hangfelvételeket készítek,madarak csicsergéséről,tücskök ciripeléséről,stb.,a kertünkben.De a felvevőnek van egy alapzaja,illetve,az autók zaj,szél,stb.,azt szeretném kiszűrni,hogy tiszta legyen a hangzás!
2020. júl. 30. 14:39
 3/10 Dongaben ***** válasza:
Akkor nem lejátszóra van szükséged, hanem szerkesztőre. Az ingyenes "Audacity" program erre kiválóan alkalmas.
2020. júl. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3#

Köszi a segítséget,de nem találom hol lehet az alapzajt lecsökkenteni!Tudnál benne segíteni?

2020. júl. 30. 15:35
 5/10 A kérdező kommentje:
Bocs,de kezdő vagyok!
2020. júl. 30. 15:38
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt teljesen kiszűrni soha fogod tudni, normális mikrofon kellene.
2020. júl. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Dongaben ***** válasza:
Rengeteg szűrő van a programban. Én is csak sok-sok próbálkozás után jöttem rá, mi a jó... (Régi magnókazetták felvételeit digitalizáltam vele.) Mivel egy nagyon kedvelt program, biztosan vannak hozzá YouTube videók, és segítségek. Innen sajnos nem tudok segíteni, mert minden felvétel más-más. Saját tapasztalatból mondom, hogy el leszel vele egy ideig. :) De megéri! Tényleg jó!
2020. júl. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2020. júl. 31. 07:15
 9/10 anonim ***** válasza:

Van egy jó blog ebben a témában.

Többek között ezzel a kérdéssel is foglalkozik.

[link]

2020. aug. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na mennyire sikerült, gondolom semennyire? :))
2020. aug. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!