Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Üdv. A Szifon Filter nevű...

Üdv. A Szifon Filter nevű játékot hogyan tudnám elindítani PC-n?

Figyelt kérdés
Ezzel még gyerekkoromba játszottam akkor volt egy Playstation-öm én abban kellett betenni a CD-t ha jól emlékszem de már nagyon régen volt. Szóval ha letölteném ezt a játékot valahonnan akkor simán eltudom indítani PC-n is vagy ügyeskedni kell hozzá valamit?

2020. júl. 30. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem megvan PSX-en. :)


Töltsd le valahonnan a játékot, (az nem baj, hogy PSX kategóriában találod),

aztán tölts le hozzá PSX emulátort, aztán telepítsd fel és az emulátorral lehet elindítani és működni fog PC-n. Olyan előfordulhat, hogy az emulátor nem indítja el, hanem kiírja, hogy hiányzik valamilyen fájl. Ebben az esetben töltsd le ugyanazt az emulátort más oldalakról vagy tölts le másmilyen emulátorokat, de azokat is több helyről. Az egyik biztos, hogy működni fog, csak lefárasztja az embert a keresés.

2020. júl. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első rész ROM-ja:

[link]

Második rész első lemeze:

[link]

2/2:

[link]

3. rész:

[link]


A szerintem legjobb emulátor az ePSXe nevű:

[link]


Garantáltan hibátlan, vírusmentes ROM-ok, mindhármat végigjátszottam.

2020. aug. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!