Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudnék egy képet tükrözni...

Hogy tudnék egy képet tükrözni és másolni?

Figyelt kérdés
Adott egy fehér "lap" annak a bal felső sarkában van egy kép, és ezt a képet kellene tukröznöm és másolnom. Azt mondták hogy paintben lehetséges de nem találom.
2020. júl. 31. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ott van az:

Kezdőlap/Forgatás...

2020. júl. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gondolom a Paintet nem találod...

Start menü (Windows-gomb), elkezded gépelni... vagy megkeresed a Windows kellékek alatt.

2020. júl. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! De ha elforgatom a képet attól még a lap jobb felső, jobb alsó, és bal alsó részében nem lesz ott a kép tükrözve. Valahogy úgy kellene, hogy a jobb felső képet tukrözom bal oldalra úgy, hogy ott is marad de közben tükröződik a bal oldalra. Aztán az első rész szintén így.
2020. júl. 31. 09:49
 4/7 A kérdező kommentje:
Mit kell flegmazni? Nem sűrűn csinálok ilyet.
2020. júl. 31. 09:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Az első flegma vagyok.

Kivágod (vagy kimásolod) képet. Tükrözöd, forgatod, vagy amit akarsz vele. (Flegma +1)

A módosított képet beilleszted az új helyére.

2020. júl. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Sajnálom, ha így értetted, nem gondoltam semmi rosszat. Nézd meg a menüpontokat, jobb ha magadtól jössz rá (sok apró lépésre lesz szükség).
2020. júl. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2020. júl. 31. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!