Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem engedi telepíteni a...

Nem engedi telepíteni a NOD-ot, azt írja kártevő miatt a telepítés nem sikerült, futtatom a speciális eltávolítót, ami eltávolítja elvileg, de még mindig nem engedi telepíteni. Megoldás?

Figyelt kérdés

Hogy irtsam ki a kártevőt, ha nem engedi telepíteni a hozzávaló programot?

Próbáltam más vírusirtóval teljes vizsgálatot, talált is valamit, kinyírta, de a NOD még mindig ugyanezt írja...



2020. aug. 2. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Csökkentett módban
2020. aug. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 coopper ***** válasza:

Szia.


Próbáld meg az "Eset online scanner"-t, hátha : [link]


Sok sikert. Üdv.

2020. aug. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Csökkentett módban mivel? A NOD-ot nem tudom használni mert feltelepíteni sem engedi


2. Válaszoló, sajnos ugyanezt a hibát írja ki, kártevő miatt sikertelen, majd a speciális eltávolítót felajánlja, ami azt írja talált kártevőt és eltávolította azt, de a telepítés mégsem sikerül ugyanúgy...

2020. aug. 5. 14:31
 4/6 A kérdező kommentje:
Csökkentett módban WIN.1601-es hibakódot ír, és nem engedi telepíteni sem az antivirust sem az internet security-t... :(
2020. aug. 5. 14:50
 5/6 anonim ***** válasza:
format C, D, E, F, G
2020. aug. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is anno ugyanezt írta ki, válts másik vírusírtóra. Mostanába én is leszedtem ezt a vírusírtót de a telepítése után olyan kékhalált kaptam, hogy egy gép újratelepítés kellett neki.
2020. aug. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!