Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok belépni a...

Miért nem tudok belépni a retkes origin fiókomba?

Figyelt kérdés
Már több mint fél éve fent áll a probléma hogy azt írja ki hogy "technikai probléma történt próbálja meg késöbb" már az összes f.szom ki van vele és nem tudom mit csináljak csak a r0hadt simsemmel szeretnék játszani amit megvettem dee még az origin fiókomba se tudok bejentkezni valaki kérem segítsen mert már öteletem sincs hogy mit csináljak

2020. aug. 2. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs gond a szerverekkel, szóval valószínűleg a gépeden lesz probléma.


Próbáld meg kitörölni az Origin cachet.


Lépj ki teljesen az Origin szoftverből, a tálcán se legyen megnyitva. A feladatkezelőben (ctrl+alt+del) a folyamatok közül is állítsd le az Origin.exe-t, es az OriginWebHelperService.exe-t.


1. Nyomd meg a Ctrl+R billentyűket egyszerre, majd előjön a futtatás ablak, ide írd be:

%ProgramData%/Origin


Be fog jönni egy ablak, ami megnyitja az Origin mappáját. Innen a LocalContent mappán kívül töröld ki az összes mappát.


2. Nyomd meg a CTRL+R-t megint, majd írd be: %AppData%


Itt pedig az Appdata/Roaming mappából töröld ki az Origin mappát. Majd menj egyet vissza, hogy az Appdata mappába kerülj, és lépj be a Local mappába. (Appdata/Local)

Innen is töröld ki az Origin mappát.


Indítsd újra a számítógéped, majd nyisd meg az Origint.

2020. aug. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Gugu Gabor ***** válasza:

A honlapon be tudsz jelentkezni?

Launchert esetleg szedd le és telepítsd ujra a legfrisebbel.

2020. aug. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem. a honlapon se engedi
2020. aug. 2. 14:55
 4/6 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok.


Mivel a honlapon sem engedi, így még két dolgot tudok tanácsolni.


[link]


Ezt csináld végig. Ahhoz, hogy beengedjen, az idő és dátumbeállításoknak is stimmelnie kell a régióval, amelyben tartózkodsz. Így, ha ez el van állítva, okozhat problémát.

Az Internet explorer pedig abban az esetben okozhat, ha az Origin szoftver WebHelper szolgáltatása használná...



2. Lehetséges megoldás:


Nyisd meg a Parancssort.


Írd be: netsh int ip reset

Üss ENTER-t.


Majd írd be ezt: ipconfig /flushdns

Üss ENTER-t.


Utána: netsh winsock reset

Üss ENTER-t


Indítsd újra a géped.

2020. aug. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az parancssort rendszergazdaként futtasd!
2020. aug. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gugu Gabor ***** válasza:
Honlapon mi a hiba üzenet amikor be akarsz lépni?
2020. aug. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!