Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Thunderbirdben , vagy valami...

Thunderbirdben , vagy valami kiegészítőben van ilyen lehetőség ?

Figyelt kérdés

Egy űrlapot szeretnék küldeni, ahol a vevő kitölteni az adatait, amit visszaküld nekem.


Hiába írom én le nekik, hogy milyen adatokat kérnénk, valami mindig kimarad és már tiszta ideg vagyok,hogy állandóan vissza kell kérdezni, mert vagy a saját nevét nem írja, vagy az irányítószámát, vagy, hogy út, vagy utca esetleg tér ahol lakik.

Vannak akik oda sem írják, hogy mit szeretnének vásárolni, csak, hogy küldjek belőle kettőt. :)

Webáruházat nem tudok ilyen célból üzemeltetni, mert mindig a megrendelő instrukciói alapján készülnek a termékek, tehát nem egy fix készletből választ.

Ezért gondoltam valami űrlap félére, ahol csak feltűnik neki, ha az egyik sorba nem írt semmit.



2020. aug. 6. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Szövegszerkesztőben - Microsoft Word, LibreOffice Writer - csinálsz űrlapot és PDF-formátumba exportálod ki, azt küldöd el.

A címzett kitölti, elmenti és és az elmentett változatotpostafordultával visszaküldi.

2020. aug. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Valami levélbe ágyazott kivitelre lenne szükségem, mert sok olyan ügyfelem van, aki azt sem tudja mi az a PDF. Az, hogy elmenteni, az már túl sok lenne.

A COPY-PASTE is ismeretlen sok ember számára és email-ben "Jó estével" köszön, eszébe sem jut neki, hogy én reggel fogom olvasni. :)

2020. aug. 6. 21:29
 3/3 A kérdező kommentje:
Bár azért lehet, hogy megpróbálom az általad ajánlottat, mert sokan vannak, akik meg tudják csinálni. Ennyivel kevesebb mérgelődés lenne.
2020. aug. 6. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!