Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Facebookom fura képeket...

A Facebookom fura képeket posztol, amiben egy csomó ember megjelöl. Hogy szabaduljak meg a vírustól?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már másodszorra történik meg, egy héten belül, hogy a Facebook profilom képeket, videókat posztol és nem én rakom ki őket. Jelszót változtattam már, ezenkívül nem tudom mi mást tehetnék. Nem vagyok egy nagy technikai-guru, szóval a profilom törlésén kívül nincs más ötletem. Lehet fontos infó, hogy sok weboldalra / alkalmazásba regisztráltam a Facebook profilommal.

Valaki akinek volt már ilyen problémája vagy ért ehhez, tudna segíteni?



2020. aug. 7. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a regisztrációidat törölni, amikhez kellett a Facebook.
2020. aug. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Jelentsd a facebook-nak, nekik kell vírus írtani!


Amúgy lehet megnyitottál valamit amit nem kellett volna, valami üzenetet.

2020. aug. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#1 hát igen, erre a vírus írói biztos nem gondoltak. Jól kitoltok velük. :)
2020. aug. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen vírusok legtöbbször a böngésző kiegészítői közt vannak. Ott keress olyat, amiről nem tudod, hogy micsoda és töröld. Vagy ha nem tudsz dönteni, akkor töröld az összeset nyugodtan
2020. aug. 8. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezek nem vírusok, mindenki önti magából a hülyeséget ezzel kapcsolatban.

Nagy százalékban valamelyik külső alkalmazásnak TE MAGAD adtál engedélyt arra, hogy posztolhasson a nevedben. A facebook beállításaiban át tudod ezeket az engedélyeket nézni, illetve vissza tudod őket vonni, ez általában meg is oldja a problémát, illetve a jövőben olvasd el, hogy mire adsz engedélyt alkalmazásoknak.

2020. aug. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy feltörték a fiókod?
2020. szept. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Azóta már letöröltem azt a profilomat, ezt találtam a legpraktikusabb megoldásnak.
2020. okt. 2. 21:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!