Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gramps nevű családfa készítő...

Gramps nevű családfa készítő programba hiába állítom kapcsolat diagram létrehozásánál a betűméretet nem változik és túl kicsik a betűk. Valakinek tipp mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Hiába állítom az oldal méretet is A0-ra. A program valamiért nem növeli a nevek méretét és kinyomtatva túl kicsik lesznek a betűk.

2020. aug. 9. 00:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem ez itt a legnagyobb kérdés Uram... ez a családfa program honnan szerzi az adatot, hogy csak úgy bárki összerakhatja vele a családfáját?!
2020. aug. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az adatokat mindenki saját maga írja be. A program csak abban segít, hogy ne legyen olyan katyvasz. Diagramokat elemzéseket lehet létrehozni.
2020. aug. 22. 09:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Kettes! Gyanús ez nekem... ha mindneki magának írja be az adatokat, akkor biztos tovább küldi. Nem szeretem az ilyen humbugokat. Én biztos nem írnák bele semmitse. Papír, toll?
2020. aug. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A papír, ceruza annyira nem jó ötlet mert egy nagy katyvasz lesz a végén. Ez a program úgy rendezi a neveket, hogy átlátható legyen. Eddig kb. 200-at írtunk be.
2020. aug. 24. 11:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Rendezi ?! Kétszázat ?!


Én biztos nem írnék be ennyi személyes adatot egy ilyen furcsa programba, ami össze vissza "rendezgeti" a családfát, meg a családom életében vájkál...


Ez nyilvános program? Vagy valami piacon vetted egy gyanús embertől? Ezesetben nem biztos, hogy használnám, mert manapság mindenhová vírust telepítgetnek..

2020. aug. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ingyenes program. Annyit tud a családról amennyit beírsz.
2020. aug. 25. 00:34
 7/9 anonim ***** válasza:
6 Vagy csak ennyit mondtak neked...
2020. aug. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Visszatérhetnénk az eredeti problémához? Vagy abban nem tudsz segíteni?
2020. aug. 26. 16:40
 9/9 anonim ***** válasza:
8 segítek én, folyamatosan azt csinálom. Kerüld el ezeket a gyanús programokat.. ne használd, mert ki tudja mit telepítenek a számítógépedre. Egy baráti jótanács
2020. aug. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!