Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program amivel ki...

Van olyan program amivel ki tudom monitorozni a processzor hőmérsékletét?

Figyelt kérdés
Az amd driverében van egy ilyen funkció, de megfeleződik a gép teljesítménye tőle úgyhogy nem használom. Olyat már találtam amit a tálcára lehet rakni, de azt játék közben nem látom.
2020. aug. 12. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

rivatuner. Itt a program:


[link]


De felrakhatod az msi afterburnert, abban is benne van és tudsz oczni is. Más kártyákhoz is jó:


[link]


Egy kis segítség az a beállításokhoz:


https://www.youtube.com/watch?v=9Vs4rlAUwCE

2020. aug. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amíg léptem be a játékba minden fasza volt csak megette a RAM-om és most csak egy fekete kép van. Egyébként 8gb van benne.
2020. aug. 12. 17:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem neked alapban jó lenne egy driver újratelepítés. nem tudom mi a gond nálad, de ennyit mindenképp érdemes megcsinálni.

Tölts le egy stabil drivert a kártyához, de még ne telepítsd fel. Szerintem a legújabb most egész jó.

Ezután szedd le a ddu-t, és kövesd a leírásban írtakat.


ddu: [link]


leírás: [link]

2020. aug. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha csak kíváncsi vagy, hogy game közben mennyi az annyi, akkor egyszerűen futtasd windowedben a játékot és nézd közben a tálcásat
2020. aug. 13. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!