Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Wish péz visszafizetés,hogyan?

Wish péz visszafizetés,hogyan?

Figyelt kérdés

Ügyfélszolgálatnak irtam de csak egy robot irja ugyanazt 120x ..

20e ft os termékről van szó

Azt irja megérkezett juli 3.-án

Hát nem!

Postán nincs..

Eddig is próbálkoztam már vele mert juniusban kellett volna megérkeznie , de azt irták a korona miatt tolodik

Most meg már nem enged semmit kezdeni az üggyel

Valami ötlet esetleg?



2020. aug. 12. 13:28
 1/2 anonim válasza:

Én kb. 2 éve rendelgetek a Wish-ről, eddig mindent 1-2 nap alatt visszafizettek, ha nem érkezett meg. Elég sok termék nem érkezik meg, az a helyzet. A szállítási határidőket pedig állandóan tologatják. Egyre drágábbak a termékek, és egyre gagyibb a kínálat. Lassan be is fejezem az itteni rendelést. Egy május közepén rendelt cuccomat szeptember 6-ig tolták szállítási határidőnek. Amíg ez le nem telik, nem fizetik vissza a pénzt. Én fellebbezést írtam az ügyfélszolgálatra, mivel bekorlátozták a visszatérítési igényeimet. Arról nem én tehetek, hogy nem kapom meg a cuccokat, és arról sem, ha más méretet küldenek, mint amit rendeltem. Azt írták 5-7 nap az elbírálási idő. Meglátjuk....

Szerintem írj az ügyfélszolgálatra, hogy fizessék vissza, mivel nem érkezett meg.

2020. aug. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hiába irtam bármit ugyan az a válasz volt.

Nézzem meg hol jár..

Mintha robottal beszélnék de elvileg nem..

Szóval zavar mert 20k volt a cucc

De én is pont ugyan úgy jártam

2020. aug. 17. 20:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!