Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Programot keresek előre...

Programot keresek előre felvett videó élő közvetítéshez?

Figyelt kérdés

Adott egy előre felvett videó, ezt szeretném egy előre kijelölt időpontban, a bejelentkezett felhasználóknak, látogatóknak lejátszani. A résztvevők száma limitált és elég alacsony lenne max 15-20 résztvevő. Nem kell hogy akár én mint előadó megjelenjek élő videóban, és a résztvevőknek sem kell videón láthatóknak lenni. Hang viszont jó lenne, azért, hogy ha valakinek a videó vetítése során kérdése lenne akkor megtudjam állítani a videót és válaszolni tudjak. Illetve chat lehetőség is jó lenne.


A Youtube-on van hasonló azt hiszem, de ha jól értelmezem 1000 feliratkozó kell a csatornámra. A facebookon nem tudom működne-e ez. Minden segítséget nagyon köszönök.


Fizetős program is lehet csak ne több 10 000 Ft havi díjjért.



#streaming #webinar #Videoközvetítés
2020. aug. 12. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
YouTubeon premier a neve, nem kell 1000 feliratkozó, nekem 70-nél is kiadja, bár nem használtam. Feltöltöd a videót, beállítod az időpontot és a YouTube abban az időpontban levetíti a videót, mintha élő lenne, közben a nézők élőben chatelhetnek.
2020. aug. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia, most kerestem rá, ahogy említetted. Viszont az információknál azt írja, egy videót így csak egyszer lehet bemutatni.


Igaz a kérdésemben erre nem hivatkoztam, de szükség enne az ismételhetőségre is.

2020. aug. 12. 23:25
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ezzel streamelj ide pl: [link]


1. Felteszed azt obs-t

2. Regisztrálsz twitch-re

3. Hozzáadod a twitch fiókod obs-en belül

4. Beállítod, hogy a videólejátszód képét és hangját közvetítse

5. Beállítod, hogy a mikronod felvételét is közvetítse

6. Elindítod a streamet

7. Lejátszod a videót a gépeden

8. Twitchen megy majd a videó, hallják a hangod is + chatelni is lehet, és annyiszor játszod le, ahányszor akarod

2020. aug. 13. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
de akár youtubera is közvetíthesz vele ugyanígy, lényegtelen
2020. aug. 13. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!