Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a gond a Win10 2004 verzióval?

Mi a gond a Win10 2004 verzióval?

Figyelt kérdés
Írták sokan, de nem értem miért?
2020. aug. 14. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Szia!


Hol írták ezt?

Nekem semmi bajom vele. Már 2004 óta használom folyamatosan :D


Az ilyen "panaszkodós" fórumokat nem ajánlott olvasgatni, mert oda csak reklamálni járnak az emberek.

2020. aug. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nàlam semmi
2020. aug. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó, köszi. Nálam sincs vele semmi gond, csak itt olvastam többször is.
2020. aug. 14. 09:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem az a baj a Windows 10-zel, hogy konkrétan nálad valami baja lenne. Hanem az, hogy van benne jónéhány olyan rejtett hiba, ami néhol előjöhet. Attól pedig, hogy nálad épp nem jött elő, az nem azt jelenti, hogy másnál sem fog.

Csak ugye az emberek hajlamosak átvenni ezt a "nálam működik, aki mást mond, az hülye" hozzáállást.

2020. aug. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez is inkább hardver függő, hogy kinek mi jön elő. Plusz sokan szerintem még túlzásba is esnek a panaszkodással. Bár a Windows 10 nekem sem a szívem csücske. Találkoztam már egy jó pár hibával és a frissítések során rendre el is múltak vagy jöttek újabbak... de mondom ez is inkább hardverfüggő, hogy kinek mi jön elő vagy sem.
2020. aug. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Nem csak a 2004-es verzióval van probléma. Emlékszünk még arra a bizonyos 2018-as októberi frissítésre, ami képes volt beletörölni a felhasználó fájljaiba? De legyünk aktuálisak: a 2020. áprilisi frissítés is volt, akiknek legyalulta a C: meghajtóját, bootolhatatlanná tette a rendszert, vagy folyamatos újraindulásokat eredményezett.

A legnagyobb baj, hogy a Microsoft mindenféle koncepció nélkül csak kapdos össze-vissza. Random funkciókat megszüntetnek, teljesen értelmetlen dolgokat módosítanak, közben meg nem érezzük, hogy egyre stabilabbá válna a rendszer.

Persze, tudom, az itteni fanboy-felfogás szerint debil mindenki, aki nem csókol be tövig a Microsoftnak. Hát bocs, de rohadtul nem. Sőt, inkább pont azoknak van rálátása a problémákra, akik értenek hozzá. Mert ahhoz, hogy Facebookozz, nem kell egy különösen stabil, és következetes rendszer. Komolyabb dolgokhoz annál inkább.

Én nem véletlenül váltottam Linuxra. Igazából azóta hatványozottan látom, hogy mennyire visszás a Microsoft univerzuma, mióta nem az ő rendszerüket használom. Nem tetszik a felhasználói felület? Semmi gond, Linuxon szabadon választhatok mást. Nem tetszik, hogy átszabták a menürendszert? Szabadon telepíthetem akármelyik másik asztali környezetet, a legapróbb részletekig testreszabhatom, nem függ a felhasználói élmény pár magas beosztású ember egyéni akaratától. A frissítéseket akkor telepítem, amikor szeretném, senki nem kényszerít rá. A frissítések nem fogják a rendszert kinyírni, nem fognak funkciókat elvenni a rendszerből, sőt, ha nagyon akarom, még azt is megmondhatom, hogy melyik települjön, és melyik ne. Emellett a rendszer nem kémkedik utánam, és nem tol a pofámba egy raklapnyi reklámot. Ja, és nem kellett 5 évet várni hozzá, hogy végre merevlemezről is tűrhető gyorsasággal elinduljon.

2020. aug. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi.

"nálam működik, aki mást mond, az hülye"...ilyent senki sem állított itt.

2020. aug. 14. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!